برج میلاد تهران حال و هوای دیجیتالی به خود گرفت
افتتاحیه چهارمین مرحله استانی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج تهران بزرگ صبح روز چهارشنبه ۲۵ آبان ماه در محل برج میلاد تهران با حضور سردار توکلی معاون هماهنگ کننده سپاه تهران بزرگ، مسلم معین مسئول سازمان فضای مجازی بسیج، بهزاد مهرکش مسئول سازمان فضای مجازی بسیج تهران بزرگ برگزار شد.
موضوعات پرداختی در این رویداد نیز شامل سبک زندگی ایرانی اسلامی، گردشگری سالم و اسلامی، سلامت و ورزش، جهاد و خدمت خدمات شهری و نوین، قرآن و عترت، ایران قوی، پرچم و وحدت، انسجام ملی و محله اسلامی بود که به موضوع ایران قوی بیشتر پرداخته شد و ایدههای تیمهای شرکت کننده مرتبط با موضوعات روز سیاسی مانند پرچم و وحدت و در مراتب دیگر نیز موضوع محله اسلامی بود.
شناسایی کشف استعدادهای نهفته و افراد نخبه در عرصه تولید محتوا در جبهه انقلاب اسلامی از جمله اهداف برگزاری این رویداد سراسری در تهران بزرگ بوده که از یک سال گذشته برای برگزاری این رویداد سراسری برنامه ریزی شده بود و ظرف ۴۸ ساعت رقابت بین تیمهای شرکت کننده، اختتامیه این رویداد در روز جمعه 27 آبان ماه در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.
اختتامیه چهارمین مرحله استانی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج تهران بزرگ در برج میلاد تهران بعد از رقابت ۴۸ ساعته بین تیم های تخصصی در سه بخش پویا نمایی، بازیهای تلفن همراه و نرمافزار های ویژه تلفن همراه در برج میلاد تهران برگزار شد و نفرات برگزیده معرفی و تجلیل شدند.
در این مراسم که با حضور سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده کل سپاه، سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ بهزاد مهرکش مسئول سازمان فضای مجازی بسیج تهران بزرگ و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در محل همایشهای بینالمللی برج میلاد تهران برگزار شد، از برگزیدگان این رویداد با اهدای تندیس رویداد و جوایز نفیس، تجلیل شد.
نفرات برگزیده این رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج تهران بزرگ به شرح زیر است:
بخش نرم افزارهای ویژه تلفن همراه:
مقام اول
ناحیه شهید بهشتی
شهید مهدی باکری
(محمد حیدری- فرشاد زادمهر)
مقامدوم
ناحیه کمیل
نقطه ویرگول
(سیدمحمد باقر شاهرضائی-محمدحسین خمر- جواد قربانی)
مقام سوم
ناحیه مسلم بن عقیل
ضحی
(پانیذ جواهری-غزل برجکی- مائده سلطانی)
مقام چهارم
ناحیه شهید مطهری
سایبری ۳۱۳
(آریا ولی زاده - سالار اسدیان- کسری رستمی-سهیل غمی پور- پارسا رستمی)
بخش بازیهای ویژه تلفن همراه:
مقام اول
حبیب ابن مظاهر
تیم جانان
(محمدمهدی شفیعی- آرش نظری)
مقام دوم
ناحیه حبیب ابن مظاهر
تیم ماندگار
(مصطفی همت دوست-ابوالفضل خدابخشی- امیرحسین کهراری-مهدی بهروز)
مقام سوم
ناحیه مالک اشتر
تیم درخشش
(امیرمحمد فلاح-علی محقی-سیدعلی حسینی)
مقام چهارم
ناحیه حمزه سید الشهدا
تیم سدنا
(مریم شاکری- محمدمهدی همافر-هما همافر)
بخش پویانمایی:
رتبه اول گروه قیام
ناحیه حمزه سیدالشهدا
(مهران محمدپوران-محمدمهدی نظری)
رتبه دوم گروه بنات المهدی
ناحیه شهید مفتح
(حسنا احمدی- حسانه احمدی)
رتبه دوم گروه خورسید دوکوهه
ناحیه شهید بهشتی
(محمدرضا نوده فراهانی-زینب رحمانی-مهدیه نوده فراهانی)
رتبه سوم گروه ترنج
ناحیه حمزه سیدالشهدا
(فاطمه فلاحی-خدیجه بابایی- مبینا جمالزاده مهارانی-ریحانه زارع)
گفتنی است برخی از گروه های شرکت کننده که سطح کیفیت تولیداتشان نزدیک به هم بوده و شایسته کسب رتبه برگزیده بودند، با تدبیر سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ مشترکا تجلیل شدند؛ همچون گروه "بنات المهدی" ناحیه شهید مفتح و گروه "خورشید دوکوهه" ناحیه شهید بهشتی مشترکا رتبه دوم و گروه "ترنج" ناحیه حمزه سیدالشهدا و گروه فاران" ناحیه حمزه سیدالشهدا رتبه سوم را از آن خود کردند.
رتبه سوم گروه فاران
ناحیه حمزه سیدالشهدا
(سپیده خداپناه-نفیسه وهاب-زهره خداپناه-مجید پالیزبیشه)
رتبه چهارم گروه نورا
ناحیه حبیب بن مظاهر
(امیرحسین افشارزاده)
رتبه پنجم گروه گمنام
ناحیه مفتح
(فاطمه مهمان نواز- فاطمه برزگرزاده)
گفتنی است برخی از گروه های شرکت کننده که سطح کیفیت تولیداتشان نزدیک به هم بوده و شایسته کسب رتبه برگزیده بودند، با تدبیر سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ مشترکا تجلیل شدند؛ در این رابطه گروه "بنات المهدی" ناحیه شهید مفتح و گروه "خورشید دوکوهه" ناحیه شهید بهشتی مشترکا رتبه دوم و گروه "ترنج" ناحیه حمزه سیدالشهدا و گروه فاران" ناحیه حمزه سیدالشهدا رتبه سوم را از آن خود کردند.
انتهای پیام/