‌باشگاه خبرنگاران
حلقه شهید صیاد شیرازی، پایگاه ولایت، حوزه عصمتیه، به متربیان حلقه، جایزه داد
حلقه شهید صیاد شیرازی، پایگاه ولایت، حوزه عصمتیه، به متربیان حلقه، جایزه داد.
اردوی سیاحتی و زیارتی حوزه نرجس خاتون ناحیه مرکزی یزد
حوزه نرجس خاتون ناحیه مرکزی از تمام اعضای پایگاه‌های زیر نظر خود به همراه خانواده جهت شرکت در اردوی چندروزه‌ی سیاحتی زیارتی دعوت به عمل اورد .
حضور نوجوانان در مراسم روضه خوانی
حلقه نوجوانان، پایگاه بقیه الله، حوزه عصمتیه به منزل یکی از بسیجیان محله رفته و قبل از مراسم، به برگزاری حلقه پرداختند و در ادامه حلقه در مراسم روضه خوانی اباعبدالله شرکت نمودند.
نشست با سرگروه‌های صالحین پایگاه اطهر حوزه نرجس خاتون ناحیه مرکزی یزد
نشستی با مربیان وسرگروه‌های حلقه‌های صالحین پایگاه اطهر حوزه نرجس خاتون ناحیه مرکزی به منظور دیدار با مربیان و سرگروه‌های حلقه‌های صالحین و دیدار مربیان با سرگروه‌ها و جلساتشان برگزار شد .
تجمع عظیم جوانان عاشورایی
مدرسه علمیه الزهرا (س) شهرستان بافق برگزار کرد:
همزمان با عاشورای امام حسین (ع) مدرسه علمیه الزهرا (س) برای بانوان بافقی در روز عاشورا مجلس عزایی در محل حسینیه اعظم سفلی شهرستان بافق برگزار کرد.
مراسم شیرخوارگان حسینی در مسجد روستای شیطور
با همت مدرسه علمیه الزهرا(س) شهرستان بافق برگزار شد:
مراسم شیرخوارگان حسینی با سخنرانی سمیه السادات حسینی از مبلغان حوزه علمیه خواهران بافق با محوریت مادران صبور در مسجد روستای شیطور برگزار شد.
حضور بسیجیان پایگاه‌های حوزه عصمتیه ناحیه مرکزی یزد در مراسم نخل برداری
حضور بسیجیان پایگاه‌های حوزه عصمتیه همراه با خانواده هایشان در مراسم نخل برداری سیزده محرم در یزد.
دوخت لباس شیرخوارگان حسینی در پایگاه فجر حوزه نرجس خاتون ناحیه مرکزی
به مناسبت فرارسیدن اولین جمعه‌ی ماه محرم که به نام حضرت علی اصغر (ع) نام گذاری شده است، چند تن از بسیجیان پایگاه فجرحوزه نرجس خاتون ناحیه مرکزی با هدف هر چه باشکوه برگزار شدن این مراسم، در پایگاهِ برادران شهید محمد منتظری اقدام به دوخت لباس سبز برای شیرخوارگان حسینی کردند.
تفسیرسوره حمد وختم زیارت عاشورا در پایگاه کوثرولایت حوزه نرجس خاتون ناحیه مرکزی یزد
با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری اباعبدا… الحسین(ع) پایگاه کوثر ولایت با حضور اعضای فعال این پایگاه در دفتر این پایگاه ازخانم سالاری برای تفسیر سوره حمد و ختم زیارت عاشورا دعوت به عمل آورد.
قرائت زیارت عاشورا بر سر قبور شهدای گمنام بافق
با حضور خواهران بسیجی پایگاه مقاومت ساجده:
12 نفر از خواهران بسیجی پایگاه مقاومت ساجده از حوزه مقاومت شهدای خواهر به مناسبت شهادت امام محمد باقر(ع) به قرائت زیارت عاشورا پرداختند.