اخبار ویژه
17:10 - 1400/10/07
پایگاه حضرت فضه(س)

تربیت حافظان قرآن در پایگاه مقاومت بسیج

یکی از فعالیت های پایگاه مقاومت بسیج خواهران حضرت فضه(س) گچکوبان برگزاری مداوم کلاس های حفظ قرآن است که در پی آن 13 نفر از بسیجیان این روستا به جرگه حافظان قرآن پیوسته‌اند.
13:35 - 1400/10/04
فرمانده پایگاه شهید باهنر بیرجند مطرح کرد؛

تشکیل هیأت اندیشه‌ورز و تبدیل محدودیت کرونا به ظرفیت خدمت‌رسانی به مردم؛ از عوامل موفقیت پایگاه شهید باهنر

یکی از پایگاه‌های موفق در شهر بیرجند، پایگاه شهید باهنر مسجد امام حسن‌مجتبی علیه‌السلام است که با فرماندهی یک جوان موفق خدمات مختلفی از قبیل خدمت‌رسانی به نیازمندان و کمک به بهبود زندگی مردم با هدف شناسایی و حل مشکل افراد نیازمند و تشکیل هیات اندیشه‌ورز با حضور جوانان انجام داده است.
10:40 - 1400/10/01
حجت‌الاسلام محمدی شاهرودی:

رکن اساسی محله اسلامی مسجد است/نیاز به یک بازتعریف در کارکرد مساجد داریم

جانشین مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: رکن اساسی محله اسلامی مسجد است. در تمدن نوین اسلامی هم اگر محوریت را با مسجد قرار ندهیم، قطعا این تمدن به جایی نمی‌رسد.
تشییع پیکر شهید

گزارش تصویری تشییع پیکر شهید تازه تفحص شده گیلانی زیر بارش شدید باران

تشییع پیکر شهید تازه تفحص شده گیلانی زیر بارش شدید باران در روز پنج شنبه 2 دی 1400 از سپاه ناحیه مقاومت بسیج مرکزی شهرستان رشت تا میدان فرهنگ با حضور مردم شریف و ولایت مدار شهرستان رشت برگزارگردبد .
10:25 - 1400/10/01
سردار بابا احمدی:

بسیج در همه مساجد و محلات پایگاه دارد/در راستای تحقق محله اسلامی باید با نقش مساجد آشنا شویم

مسول معاونت مساجد و محلات سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید در راستای تحقق محله اسلامی، احیای نقش‌ها و کارکرد‌های همه جانبه مساجد آشنا شویم و نقاط مشترک و افتراق احصا، و هم‌افزایی برای اثربخشی بیشتر مشخص شود.
16:40 - 1400/09/27
پایگاه شهید چمران محله سیدی مشهد مقدس

پایگاه مقاومتی که گره گشای آسیب‌های اجتماعی محله است

فرمانده پایگاه مقاومت شهید چمران شهر مشهد در این باره گفت: با توجه به موقعیت مکانی پایگاه که در محله‌ی سیدی در حاشیه شهر مشهد قرار دارد، بیشتر اقدامات این پایگاه همواره در عرصه محرومیت زدایی و کاهش آسیب های اجتماعی بوده و اهم فعالیت ها حول این مباحث صورت میگیرد.
13:10 - 1400/09/21
جشنواره اسوه استانی

مرحله استانی جشنواره اسوه پایگاه های مقاومت بسیج در استان خوزستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات: مرحله استانی جشنواره اسوه پایگاه های مقاومت بسیج در استان خوزستان در روزهای شانزدهم الی هجدهم آذرماه1400 برگزار گردید و 44 پایگاه برتر استان در نمایشگاه این جشنواره دستاوردها و عملکرد 1 ساله خود را در معرض دید عموم قرار دادند.
مطالب بیشتر
طرح جمع آوری ضایعات محصولات باغی و کشاورزی جهت استفاده دامی
طرح اقتصادی مقاومتی

طرح جمع آوری ضایعات محصولات باغی و کشاورزی جهت استفاده دامی

فرمانده پایگاه مقاومت شهدای روستای ده‌رحم لرستان در گفت و گو با خبرنگار مساجد و محلات به بیان برنامه ها و اقدامات این پایگاه در زمینه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، جهادی و... در محدوده محله و منطقه پرداخت.