اخبار ویژه
08:58 - 1400/09/10
در حاشیه جلسه شورای مرکزی و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج وزارت صمت صورت گرفت

معارفه فرمانده مرکز بسیج وزارت صنعت، معدن و تجارت

در این جلسه با اشاره به ابعاد آرمانی و عملیاتی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، بر ضرورت مطالبه گری، احساس مسئولیت و نقش آفرینی فعال بسیج در شرایط کنونی و کمک به امید آفرینی در میان همکاران و در سطح جامعه و همچنین احیاء و ارتقاء سرمایه اجتماعی تأکید شد.
10:55 - 1400/09/09

برگزاری کارگاه توانمندسازی مهندسین بسیجی در لرستان

یکی از اهداف این کارگاه بکارگیری جمعی از بسیجیان جهادگر در حوزه کارگزاری و اشتغال، صدور خدمات بیمه ای، بازنشستگی، صدور دفترچه سلامت به صورت رایگان، بیمه ثالث و بدنه خودرو، ویژه مشاغل خرد شهرکهای صنعتی، توسط شرکت بیمه ایران می باشد.
10:32 - 1400/09/09
بسیج مهندسین صنعت و معدن خوزستان با همکاری بسیج رسانه استان برگزار کرد

اولین تور رسانه‌ای مطالبه‌گری بمنظور شناسایی و اطلاع رسانی ظرفیت‌های واحد‌های صنعتی

در هفته بسیج بمنظور شناسایی و اطلاع رسانی ظرفیت‌های واحد‌های صنعتی استان و موانع موجود، اولین تور رسانه ای بازدید از این واحدها در اهواز انجام شد، در این تور از شرکت های پایین دستی پتروشیمی ها بازدید صورت گرفت.
10:19 - 1400/09/09
يادداشت/

صدای سوت قطار، صدای پای توسعه

پروژه راه آهن بوشهر - شیراز، پروژه ای که برای استان بوشهری ها تبدیل به یک امر شبه محال شده و مطالبه ای که هردولتی آمده ابتدا با کبکبه و دبدبه، انجام آن را به تونایی های خود گره زده و دولت ها و کارگزاران سابق را به باد انتقاد می گرفته اند.
11:47 - 1400/09/08
گزارش تصویری/

بازدید ۴ ساعته مهندسین بسیجی از سد و نیروگاه سیمره

این سد مخزنی با ارتفاع ۱۸۰ متر از نوع دوقوسی بتنی بر روی رودخانه سیمره در مرز استان ایلام و لرستان قرار داشته و نقش موثری در تامین اب اراضی کشاورزی تامین انرژی پاک و جلوگیری از ورود رسوبات به سد کرخه را دارد.
11:29 - 1400/09/08
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان زنجان عنوان کرد

مشکل همه واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی اشراق و روی زنجان احصاء شد

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان زنجان با بیان اینکه پایش واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی شماره یک (اشراق) و تخصصی روی زنجان به اتمام رسیده است، گفت: 689 واحد در شهرک صنعتی شماره یک و 85 واحد نیز در شهرک صنعتی روی، پایش شده‌اند.
11:20 - 1400/09/07
مسئول سازمان بسیج مهندسی صنعت مازندران مطرح کرد

ضعف بازاریابی؛ مهم‌ترین مشکل تولیدکنندگان صنایع در مازندران

مسئول سازمان بسیج مهندسی صنعت مازندران گفت: اساسی‌ترین مسئله در بازاریابی کیفیت مناسب محصولات است که باید متناسب با ذائقه و سلیقه مشتریان باشد و رعایت استانداردهای کشورهایی که محصولات به آن صادر می‌شود.
11:09 - 1400/09/07
با حضور ۳۰ شرکت دانش‌بنیان

نخستین همایش آینده صنایع ایران با رویکرد تکنولوژی در شیراز برگزار شد

نخستین همایش «آینده صنایع ایران با رویکرد تکنولوژی» با حضور ۳۰شرکت دانش‌بنیان فناور و مدیران ارشد و مدیران تحقیق و توسعه ۸۰صنعت بزرگ استان در راستای توسعه تکنولوژی و پلی بین شرکت‌های دانش‌بنیان فناور برگزار شد.
11:51 - 1400/09/06

برگزاری قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) سپاه فجر در شهرک صنعتی بزرگ شیراز

مسول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان فارس گفت: در هفته فرخنده بسیج هدف برگزاری قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) را کمک به احیاء صنایع راکد و نیمه فعال بوده که با حمایت و هم‌افزایی دستگاههای دولتی انجام میشود.
مطالب بیشتر