۴ طرح سرمایه‌گذاری خارجی به ارزش ۸۵۰ میلیون دلار تصویب شد

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس گفت: چهار طرح سرمایه‌گذاری به ارزش ۸۵۰ میلیون دلار با سرمایه‌گذاری کشورهای امارت، چین، ایتالیا و آلمان در این استان به تصویب رسیده است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

نخستین آئین تولیدات هنری برترمساجد برگزار می‌شود

نخستین آئین تولیدات هنری برترمساجد سراسر استان فارس با هدف شناسایی استعدادهای هنری و انتقال مفاهیم دینی با زبان هنر برگزار می‌شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

نمایشگاه گردشگری در ارگ کریمخانی برگزار می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: دومین نمایشگاه فارس در یک نگاه از روز ۱۶ تا ۲۰ شهریور در محل ارگ کریمخانی برپا می‌شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

بسیج دانشجویی بسترساز ایجاد فضای آزاداندیشی در دانشگاه‌های استان فارس باشد

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: دانشجویان بسیجی در دانشگاه با تعامل سازنده با مسئولان و سایر تشکل‌های دانشجویی باید بسترساز تضارب آرا و افکار در راستای ایجاد فضای آزاداندیشی باشند.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

کیفیت تولیدات حوزه هنری ارتقاء می‌یابد

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی پیرامون روند تولیدی حوزه‌های هنری گفت: در گذشته در این زمینه مشکل داشتیم اما هم اکنون مراکز ما تبدیل به مراکز تولیدی شده‌اند حال زمان آن رسیده که به ارتقای کیفیت تولیدات بپردازیم.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

۱۵ مدرسه قرآنی در وزارتخانه دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح فعال است

مدیر دارالقرآن وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از فعالیت ۱۵ مدرسه قرآنی در این وزارتخانه خبرداد و گفت: این مدارس قرآنی در نقاط مختلف کشور مشغول آموزش و خدمت‌رسانی هستند.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

نخستین کتابخانه تخصصی شیرازشناسی افتتاح می‌شود

سومین جشنواره شیرازشناسی از ۱۴ تا ۲۴ شهریورماه در شیراز برگزار می‌شود که افتتاح نخستین کتابخانه تخصصی شیرازشناسی یکی از برنامه‌های آن است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

۳۳ میلیون دلار کالا وارد استان فارس شد

مدیرکل گمرک استان فارس گفت: در پنج ماه گذشته ۷ هزار و ۸۴۳ تن کالا به ارزش ۳۳ میلیون و ۸۰۳ هزار دلار از طریق گمرکات فارس وارد کشور شده است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

دیپلم افتخار بلغارستان به عضو نقاش کانون فارس رسید

اعضای مراکز فرهنگی‌ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ۶ دیپلم افتخار نوزدهمین مسابقه و نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «نوازاگورا» بلغارستان در سال ۲۰۱۷ را از آن خود کردند.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

مسئولان ورزشی هیچ دخالتی در انتخابات هیئت کاراته نداشته‌اند

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با بیان اینکه مسئولان ورزشی هیچ دخالتی در انتخابات امروز هیئت کاراته این استان نداشته‌اند گفت: آنچه اتفاق افتاد بر اساس یک عدالت ورزشی صورت گرفته است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

پروژه بازار الکترونیک در تمام استان‌ها اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اینکه پروژه بازار الکترونیک به صورت پایلوت در استان فارس در حال انجام است گفت: بعد از آن در بقیه استان‌ها اجرا می‌شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور در استان فارس راه‌اندازی شد

در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست کشور سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور "سیماک"، سامانه پیک موتوری آنلاین و سامانه تجارت الکترونیک در استان فارس راه‌اندازی شد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

گردشگری شیراز با جشنواره‌های رویدادمحور رونق می‌یابد

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: برای رونق گردشگری شیراز باید جشنواره‌های رویداد محور در حوزه‌های مختلف ادبی و هنری در شیراز برپا شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

مربیانی که ۲ سال در کلاس‌های مربیگری شرکت نکنند حکم مربیگری آنها منقضی می‌شود

رئیس فدراسیون کاراته با بیان اینکه آموزش و به‌روز رسانی آموزش‌ها به‌عنوان یک اولویت در این فدراسیون دنبال می‌شود، گفت: مربیانی که ۲ سال در کلاس‌های مربیگری شرکت نکنند حکم مربیگری آنها منقضی می‌شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

بانوی جوان و ورزشکار شیرازی به اردوی تیم ملی دوگانه اعزام شد

ساناز پرهیزی بانوی ورزشکار شیرازی و قهرمان نخستین دوره لیگ سراسری دوگانه (دو و دوچرخه) بانوان باشگاه‌های کشور به اردوی تیم ملی اعزام شد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

توسعه فارس با توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی محقق می‌شود

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی، راهکاری مناسب برای توسعه استان فارس است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

افزایش چشمگیر زائران غیر ایرانی در سفرهای راهیان نور

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه راهیان نور به مثابه یک فناوری برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل حاضر و آینده است، گفت: امروز شاهد افزایش چشمگیر حضور زائران غیر ایرانی در راهیان نور هستیم.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

سیره اهل بیت(ع) در مجامع دانشگاهی وارد شود

مسئول مرکز آموزش کوثر سپاه با تاکید بر وارد کردن سیره اهل بیت(ع) در مجامع دانشگاهی گفت: باید پاسدار اصول تغییرناپذیر "نه شرقی، نه غربی" باشیم.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

تبلیغ بدون توجه به مخاطبان تأثیر مطلوبی ندارد

مدیر علمیه حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت: برای آنکه یک تبلیغ تأثیرگذار باشد باید مخاطب را شناخت، تبلیغ بدون توجه به مخاطبان تأثیر مطلوبی ندارد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

شهید حججی‌ها در دفاع از ولایت ابوذر زمان هستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت: اگر بعد از رحلت پیامبر(ص) در رکاب ولایت ابوذر غفاری‌ها رشادت کردند امروز نیز محسن حججی‌ها جان خویش را نثار راه امامت و ولایت می‌کنند.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶