سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۱۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸- ۵۰: ۲۱
با حضور فرمانده سپاه ناحیه،
جلسه فرمانده سپاه و دبیرخانه راهبردی اقشار ناحیه شاهرود با کانون ها و‌ حوزه های اقشار بسیج در آستانه هفته بسیج برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، جلسه فرمانده سپاه ناحیه شاهرود و دبیرخانه راهبردی اقشار ناحیه با کانون‌ها و حوزه‌های اقشار بسیج در اتاق جلسات سپاه ناحیه برگزار شد.
در این جلسه سرهنگ پاسدار محمد خوشقدم در سخنانی با تقدیر از فعالیت‌های انجام شده در اقشار بسیج بر جدیت و پیگیری مسائل و ماموریت‌های اقشار بسیج تاکید کرد و افزود: اقشار بسیج در راستای ماموریت خود باید تلاش و برنامه‌های ابلاغی طرح اعتلای بسیج در قشر خود را با دقت و توجه پیگیری نمایند و گزارش آن را به دبیرخانه اقشار ناحیه ارسال نمایند.
در این نشست مسئولین اقشار مختلف بسیج با ارائه گزارشی از فعالیت اقشار بسیج بویژه برنامه‌های اجرایی در هفته بسیج بر توجه به اجرای برنامه‌های اثرگذار در اقشار تاکید کردند.
سرهنگ پاسدار حسین نوروزی مسئول دبیرخانه اقشار ناحیه نیز در این نشست در خصوص فعالیت‌های این دبیرخانه مطالبی ارائه و خواستار همکاری همه اقشار در راستای برنامه‌ها و ارائه فعالیت‌ها به دبیرخانه شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar