سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۴۸۱۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸- ۵۰: ۱۶
روزشمار شهدا
قم برایش مثل زندان بود و سریع به جبهه برمی گشت. نمی‌گذاشت کسی بفهمد به جبهه می‌رود، کسی هم سراغش را می‌گرفت طفره می‌رفتیم؛ می‌گفت: «نمی‌خواهم کسی غیر از خدا از کارمان با خبر باشد».

 
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، «شروع عملیات نزدیک است و وقت نوشتن ندارم؛ به همه بگویید به وصیت دیگر شهدا عمل کنند.»

قم برایش مثل زندان بود و سریع به جبهه برمیگشت. نمی‌گذاشت کسی بفهمد به جبهه می‌رود، کسی هم سراغش را می‌گرفت طفره می‌رفتیم؛ می‌گفت: «نمی‌خواهم کسی غیر از خدا از کارمان با خبر باشد»

وقتی برگشت جبهه، از ناحیه پای راست مجروح شد. بازهم به جبهه رفت و به علت انفجار مین از ناحیه چانه جراحت سختی برداشت و دو سه دندانش را از دست داد. چندبار به او گفتم که برو و دندان‌هایت را درست کن، می‌گفت: «مال بیت المال را به دنبال خود کجا ببرم!»

وقتی رستمی شهید شد، بچه‌ها دوره‌اش کردند و گریه می‌کردند. اکبرآقا که روحیه بچه‌ها را خرد و خراب می‌دید فریاد زد: «الان چه وقت این حرفاس؟! اونا پیش خداشون هستن، بیاید حمله این کافرارو دفع کنیم!»

اکبرآقا غلامپور جانشین ۲۲ ساله گردان سیدالشهدا (ع) لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع) ۲۵ اسفند ۶۳ در عملیات بدر هشت در منطقه شرق دجله به شهادت رسید.

اکبرآقا در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) قطعه ۷، ردیف ۶، شماره ۵۶ میزبان مهمانان شهداست.
 
قم برایش مثل زندان بود
 
قم برایش مثل زندان بود
 
قم برایش مثل زندان بود
 
قم برایش مثل زندان بود
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar