سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۴۵۴۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸- ۴۱: ۱۰
حمید کریم الدینی دونده سیرجانی تلاش خود را برای پیوستن به خانواده بزرگ رکورد داران رسمی کشور با دوی ماراتن در روز اربعین شروع کرد.

به گزارش خبر گزاری بسیج از کرمان حمید کریم الدینی دونده سیرجانی صبح روز گذشته تلاش خود را برای پیوستن به خانواده بزرگ رکورد داران رسمی کشور با دوی ماراتن در روز اربعین شروع کرد.

وی از ساعت ۷صبح با حضور داوران فدراسیون از محل سقا خانه حضرت ابوالفضل شهربابک به مقصد امام زاده علی سیرجان استارت زدند.

محمد رضا روز خوش مسئول بسیج ورزشکاران سپاه ثارالله استان کرمان در گفت وگو با خبرنگار ما اظهارداشت: در خواست بسیجی حمید کریم الدینی برای ثبت رکورد دو ابر استقامت به سازمان بسیج ورزشکاران ارائه شد و سازمان بسیج ورزشکاران موضوع را با فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان در میان گذاشتند.
وی در ادامه افزود:فرماندهی موافقت خودشان را اعلام کردند و هماهنگی های قبل از اجرای برنامه انجام شد از قبیل هماهنگی با داوران فدراسیون و این برنامه در روز اربعین انجام شد.

محمد رضا روز خوش در ادامه افزود:دونده ما از ساعت ۷صبح با حضور از محل سقا خانه حضرت ابوالفضل شهربابک کار خودشان را استارت زد و ۷۰کیلومتر از این مسیر را پیمود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar