سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۲۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸- ۴۸: ۰۸
دبیر شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کشور:
حجت الاسلام ابطحی گفت: راه نجات کشور از طریق تمسک جستن به فرهنگ ایثار و شهادت است و اگر می‌خواهیم پیشرفت را حس کنیم باید در عمل فرهنگ ایثار را در کشور ارتقا دهیم هر جا دیدید رشوه گرفته نمی‌شود، یعنی فرهنگ ایثار افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، حجت الاسلام «سید احمد ابطحی»، در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که در استانداری فارس برگزار شد، گفت: یک هزار و 700 مصوبه در شوراهای استانی کل کشور ایجاد شده است.

دبیر شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کشور با اشاره به اینکه نیمی از این مصوبات در خصوص ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و مابقی در خصوص خدمات فرهنگی ویژه ایثارگران است، اظهارداشت: باید مصوبات پیگیری تا عملیاتی شود.

وی با یادآوری این مطلب که خیابان ها و کوچه ها به نام و تصویرهای شهدا مزین شود، اضافه کرد: باید در عمل رهرو راه شهدا باشیم.

حجت الاسلام ابطحی با اشاره به اینکه اینکه ریزش زیاد شده ولی رویش کم، مشکل از ماست که عمل به حرف ها نمی کنیم، فاصله حرف تا عمل در این کشور بسیار زیاد است، اظهارداشت: راه نجات این کشور از طریق تمسک جستن به فرهنگ ایثار و شهادت است و اگر می خواهیم پیشرفت را حس کنیم باید در عمل فرهنگ ایثار را در کشور ارتقا دهیم هر جا دیدید رشوه گرفته نمی شود، یعنی فرهنگ ایثار افزایش یافته است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar