سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۱۸۹۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸- ۴۸: ۱۰
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان قائن خبر داد
مسئول بسیج دانشجویی قائن از اجرای طرح «آخر هفته‌های جهادی» در روستا‌های اطراف قائن خبر داد و گفت: در هفته دوم طرح، دانشجویان در روستای چاهک و موسویه خدمت رسانی کردند.

سید محمود شفیعی، مسئول بسیج دانشجویی قائن  در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، از اجرای طرح «آخر هفته‌های جهادی» خبر داد و گفت: این طرح با هدف ساماندهی به اردو‌های جهادی و رسیدگی به وضعیت روستا‌های اطراف شهرستان برنامه ریزی شده است.

شفیعی با بیان اینکه از ابتدای مهر تاکنون ۲ اردوی جهادی برگزار شده، گفت: اولین اردو هفته گذشته بود و دانشجویان جهادگر در روستای اسماعیل آباد حضور یافتند و به مدت دو روز به دیوارچینی و ساخت منزل یکی از محرومان این روستا پرداختند.

مسئول بسیج دانشجویی قائن بیان کرد: هفته دوم طرح در روستای چاهک و موسویه برگزار شد و دانشجویان جهادگر از بعدازظهر چهارشنبه در این روستا مستقر شدند و تا جمعه شب به فعالیت جهادی ادامه دادند.

وی ادامه داد: در این اردو سه شناژ، دیوارچینی و ساخت سقف انجام شد که در مجموع دانشجویان در ۴ باب منزل فعالیت می‌کردند.

شفیعی با بیان اینکه در اردو‌های جهادی ما دانشجویانی از دانشگاه‌های آزاد، بزرگهمر و پرستاری قائنات حضور می‌یابند، گفت: در این اردو ۱۲ نفر از دانشجویان قائن حضور داشتند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar