سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۸۱۵۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸- ۳۱: ۰۹
5 روایت از 5 مقاومت که دشمن را ناکام کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از پایگاه خبری پلاک - انصارحزب الله دزفول:

روایت اول: می خواست خود را قدرت اول و ژندارم منطقه جا بزند؛ فرمان را صادر کرد:سه روزه باید خوزستان را فتح کرد تا جمهوری اسلامی به زانو در آید! روز اول، هجوم آورد، پیشروی خود را برای روزهای آغازین خوب توصیف می کرد و سر خوش بود که خوابش در حال تعبیر شدن است. اما " سید" فرمان مقاومت را صادر کرد:" یک دزدى آمده است یک سنگى انداخته و فرار کرده، باید او را سرجایش بنشانیم" مرد و زن، پیر و جوان، با هر چه در دست داشتند به مقاومت بر خواستند! مقاومت 8 سال طول کشید اما نه خوزستان را توانست فتح کند و نه یکهفته ای خود را در تهران دید! آن خواب بر عکس تعبیر شد؛ امروز مردم عراق میزبان میلیونها ایرانی عاشق اهل بیت هستند! امروز این رهبر ایران است که دلهای خیل زیادی از مردم آنجا را فتح کرده است و از صدام جز نفرین و لعن یادی نمانده است!

 

روایت دوم: قطعنامه رسماً از سوی ایران پذیرفته شده بود، جنگ تحمیلی 8 ساله رسماً 27 تیرماه به پایان خود رسید! که دیگر کسی حال دفاع و مقاومت را ندارد؛ جلسه ای بر پا کردند تا با یک عملیات ضربتی کار نظام را یک سره کنند! رجوی آن جلسه را با این جمله به پایان رساند:«جمع بندی نهایی در تهران!». وعده فتح سه روزه ایران را داد! اما هنوز روز اول را به سر نبرده بودند که با فرمان "سید" مردان این دیار بار دیگر بسیج شدند ، منافقین زبون تر از گذشته فرار را بر قرار ترجیح دادند! هنوز هم بعد از 40 سال از استقرار نظام اسلامی در رویا فتح ایران به سر می برنند و هر روز کاسه لیس یک دولت می شوند تا شاید رویای خود را به واقعیت تعبیر نمایند! ولی همیشه دست از پا درازتر می شوند!

 

روایت سوم: خوشی پیروزی جنگ 6 روزه اعراب هنوز زیر زبانشان مزه می کند و با یاد آن ایام، آمده بودند تا ریشه حزب الله را سه روزه بخشکانند! با تمام توان هجوم آوردند؛ همه مانده بودند؛ که آخر این معرکه به پیروزی جبهه مقاومت ختم می شود یا نه؟! تردید سلاح دیگر دشمن است ، اما فرمانی از سوی " سید" رسید که معادله را برگرداند؛ او همه را به مقاومت توصیه کرد و وعده الهی را متذکر شد؛ نصرت از آن حزب الله است! آن سه روز، با 33 روز مقاومت حسینی نیروهای حزب الله لبنان مواجه شد؛ مقاومتی که ارتش تا دندان مسلح اسرائیل را برای همیشه به زانو در آورد و خانه عنکبوتی آنان را ویران کرد!

 

روایت چهارم: وعده داده بودند که حکومت سوریه را کمتر از آنی ساقط می کنند! وعده چند روزه و چند ماهه دادند! همه بسیج شده بودند؛ سران استکبار و استعمار و ارتجاع و صهیونیست با هم بیعت کرده بودند تا کمر مقاومت را بشکنند! آنان خود را در هیبت و پوشش لشکری به نام "داعش" به میدان آوردند که قلمرو خود را در عراق و سوریه و حتی تا خراسان کشیدند؛ هجوم گسترده و بی امان داعش کرا خود را کرده بود همه از سقوط سوریه نگران بودند حتی رئیس جمهور سوریه امیدی به ماندن در سوریه نداشت؛ اما باز "سید" فرمان مقاومت را صادر کرد و وعده پیروزی داد! رویای ساقط شدن حکومت سوریه و شکستن محور مقاومت بیش از 5 سال به طول انجامید و امروز آنچه از داعش باقی ماند شیری بی یال و دُم است که جز خفت، چیزی از آن نماند و اما در مقابل، مقاومت به پاس جانثاری مدافع حرم و مقاومت مردم سوریه و عراق سر بلند تر از گذشته نقش اصلی را در منطقه بازی می کند.

 

روایت پنجم: یمن را زیر بلیط خود و حیاط خلوت آل سعود می دانستند؛ با همه توان نظامی و پولی وارد میدان شدند تا مانع قدرت گرفتن " انصارالله" شوند؛ همه تاسیسات زیربنایی را منهدم کردند، سخت ترین تحریم ها بر علیه ملت مقاوم یمن صورت دادند؛ از زمین و دریا و آسمان در یمن را در محاصره قراردادند؛ تا شاید دیگر این رویا به توانند به میل خود تعبیر نمایند و یک گروه را به زانو در آورند تا حزب الله دیگری این بار در بیخ گوش آل سعود شکل نگیرد! سرمست پیروزی ظاهری خود شدند! باز " سید" وعده ظفر داد و فرمود:" سعودی متضرر این جنگ خواهند بود و یقیناً شکست خواهند خورد" مقاومت همه را غافلگیر کرد؛ با همه محاصره ها و چند سال زیر انواع حملات هوایی و موشکی، با یک عملیات، قدرت اقتصادی آل سعود را به زانو در آورند! انصارالله آرامش را از سران شکم پرست آل سعود با حمله ی رعد آسا به "آرامکو" گرفت! آل سعودی که خواب قدرت اثرگذار منطقه را در سر داشت امروز در برابر قدرت گروهی مردمی ،عاجزانه می خواهد تا مانع انتشار تصاویر بی آبرویی توان نظامی ارتشش توسط یمنی ها شود.

کلام آخر اینکه: رویاهای دشمنان تعبیر نشد چرا که رمز پیروزی جبهه حق، داشتن نعمتی به نام "ولایت" بود! ولایتی که امام آن را استمرار حکومت رسول الله و ائمه معصومین خواند و سیدحسن نصرالله می گوید: معتقدیم اطاعت از ولی‌فقیه مانند اطاعت از معصوم است و نماینده انصارالله در دیدار با رهبری اینگونه اعتقاد خود را به ولایت بیان می کند: ما ولایت شما را امتداد خط پیامبر اسلام (ص) و ولایت امیرالمومنین (ع) می دانیم.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar