سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۴۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸- ۱۷: ۱۴
انجام شد:
مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین به اتفاق هیئت همراه با حضور در منطقه الموت شرقی از پروژه های درحال اجرا و همچنین با حضور در اداره گاز معلم کلایه از نحوه خدمات رسانی به مشترکین گاز این منطقه بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین، در اداره گاز معلم کلایه دستورات لازم را درخصوص تسهیل خدمات رسانی به متقاضیان اشتراک پذیری و نیز افزایش آمادگی پرسنل امداد به منظور خدمات رسانی به موقع به مشترکین منطقه صادر نمود.

وی ضمن بازدید از عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی به روستای زرآباد و ده روستای همجوار و نیز روستای گازرخان و 4 روستای همجوار آن بیان کرد: با اتمام این پروژه ها حدود 2 هزار خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند می شوند.

بوشهری میزان لوله گذاری برای گازرسانی به این روستاها را بیش از 66 کیلومتر عنوان کرد که با اعتباری بالغ بر 170 میلیارد ریال در حال انجام است.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین در پایان اظهار کرد: در حال حاضر 56 روستای منطقه الموت و 3 هزار و 120 خانوار روستایی در این منطقه از نعمت گاز بهره مند هستند که امید است با توسعه روند گازرسانی به مناطق روستایی استان آسایش و رفاه خانوارهای روستایی بیش از پیش فراهم شود.

1001/پ30/ب

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar