سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۴۵۴۹
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸- ۰۳: ۱۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: هنگامی که معامله با خدا صورت می گیرد اما فعالیت از نوع فعالیت اقتصادی است، این نوعی جهاد است، اما اگر تفکر، تفکر قارونی باشد و فرد همه ی عمرش را به چیزی که در نهایت به درد خودش هم نمی خورد، فروخته باشد، زیان کرده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، صبح امروز در دیدار با جمعی از رزمندگان لشکر ویژه شهدا و همرزمان سرلشکر شهید محمود کاوه گفت: عمر انسان سرمایه اش محسوب می شود لذا بسیار مهم است که این سرمایه را چگونه مصرف کند تا سود ببرد.

 

وی عنوان داشت: خداوندی که این سرمایه را به انسان عنایت کرده خودش نیز مشتری آن است، هر فردی که با غیر خدا معامله کند یعنی با هیچ معامله کرده است.

 

عبادی ادامه داد: هنگامی که معامله با خدا صورت می گیرد اما فعالیت از نوع فعالیت اقتصادی است، این نوعی جهاد است، اما اگر تفکر، تفکر قارونی باشد و فرد همه ی عمرش را به چیزی که در نهایت به درد خودش هم نمی خورد، فروخته باشد، زیان کرده، حال می خواهد قارون های زمان حضرت موسی علیه السلام باشد یا قارون های زمان ما که یک سری اموال را از راه حرام، دزدی، اختلاس و بی عدالتی جمع کرده که نه به درد خود و نه فرزندان و نه آخرتش خواهد خورد و این نوعی جنون است.

 

وی خاطرنشان کرد:  گاهی سرمایه داران دیوانه، با تفکر لیبرالی خود پُز می دهند و جنون آمیز در برنامه های مختلفشان قیافه گرفته و مانور می دهند و این در حالی است که همه می دانند ما در بهره برداری از این عالم، محدودیت داریم، لذا حواسمان جمع باشد که خودمان را گول نزنیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان افزود:  بیماری های رایج افسردگی غالبا منشا آن همین تفکرات لیبرالی است و الّا هیچوقت یک انسان با ایمان افسرده نمیشود زیرا هدف بلند است و خود را درگیر مسائل مادی دنیوی نمی کند.

 

وی ادامه داد: شهدا کسانی هستند که عاقلانه عمل کردند و در راستای اعلای حق و ابطال باطل گام برداشته و با خدا معامله خوبی کرده اند.

 

عبادی متذکر شد: شهادت هدف نیست، بلکه شهادت، در راه هدف است، آنی که در راه هدف به شهادت رسیده دارای مقام های بسیار است، اما کسی که تا مرز شهادت رفته و دشمن را ناکام گذاشته و تا آخر عمر نیز همان هدف را تعقیب کرده و با زبان، فریاد و سکوت خود در راه خدا جهاد کرده، مقامش از شهادت بالاتر است.

 

وی اظهار داشت:  شما فیض حضور در جبهه نظامی و ایستادگی در برابر تجاوز صدامیان انگلیسی، صهیونیستی و آمریکایی را داشته اید و امروز نیز در مراسم همرزمانتان که با سرافرازی یادشان گرامی داشته می شود شرکت می کنید، وامیدواریم که خداوند شهید کاوه را رحمت کند و آن ها را شفیع ما در روز قیامت قرار دهد.

انتهای پیام/

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar