سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۳۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸- ۰۴: ۲۱
فرمانده کمیته مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح:
فرمانده کمیته مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با تشریح جایگاه و اهمیت شهدا در انقلاب اسلامی، گفت: شهدا چراغ‌های هدایت هستند و هر فتنه‌ای به برکت آنها برطرف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، سید محمد باقرزاده در یادواره ۱۲۰۰ شهید یگان ویژه نیروی انتظامی کشور در تبریز، اظهار کرد: تربیت نیروهای زبده و نخبه که بتوانند ماموریت ها را با سرعت، قدرت و بصیرت انجام دهند لازمه پلیس و یگان ویژه است.

وی افزود: نیروهای انتظامی با دارا بودن این صفات تاکنون نتایج خوبی را در تامین رفاه و آرامش مردم بدست آوردند و توانستند در تامین امنیت و مبارزه با مجرمان گام های اساسی بردارند.

سردار باقرزاده گفت: پلیس باید پیشگام و جلودار مبارزه با جرم باشد و بیشتر زمان ها "سد رخنه" کند تا دفع ضرر گردد که تاکنون توانسته به وظایف خود عمل کند.

وی خاطرنشان کرد: در گذشته نیز ژاندارمری و کمیته انقلاب اسلامی در مقابل بسیاری از نفوذها حضور می یافت تا در ادامه نیروهای سپاه و ارتش می رسیدند.

سردار باقرزاده افزود: در خصوص سختی ماموریت یگان ویژه تردیدی وجود ندارد و برای حفظ آمادگی تلاش ها و آموزش های دشواری را می گذرانند تا بتوانند به خوبی آمادگی لازم را برای انجام وظایف کسب کنند.

فرمانده کمیته مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بصیرت، تشخیص وظیفه و تکلیف، عالم به زمانه، پایداری و بینش از صفات متمایزکننده سربازان یگان ویژه است که گام‌های عملی برای رسیدن به منش شهادت بوده که شهدا آن را کسب کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar