سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۳۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸- ۰۸: ۱۴
مسئول تربیت وآموزش عقیدتی وسیاسی سپاه استان :
مسئول تربیت وآموزش عقیدتی وسیاسی سپاه صاحب الزمان (عج) گفت : نهضت امام حسین (ع) چراغ راهنمای انسانها برای زیر بار نرفتن مستکبران عالم است واین چراغ راهنما باعث شده شیعه در طول قرن های گذشته علیه ظلم وجور پرچم مبارزه رابه اهتزاز در آورد.

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سمیرم، حجت الاسلام موسوی در جمع کارکنان ناحیه سمیرم با اشاره به فلسفه نهضت امام حسین (ع)  در پنجاه سال پس از رحلت پیامبر(ص) اظهار داشت: نهضت امام حسین (ع) چراغ راهنمای انسانها برای زیر بار نرفتن مستکبران عالم است واین چراغ راهنما باعث شده شیعه در طول قرن های گذشته علیه ظلم وجور پرچم مبارزه را به اهتزاز در آورد.

وی افزود: انقلاب اسلامی هم به رهبری امام خمینی (ره) به دنباله قیام امام حسین (ع) بود و با خون هزاران شهید آبیاری شده است و به دست ما رسیده است و ما باید با داشتن بصیرت  وبینش علمی وعملی در راه اعتلای اسلام وانقلاب گام برداریم .

  مسئول تربیت وآموزش عقیدتی وسیاسی سپاه صاحب الزمان (عج) ادامه داد: بزرگترین خصوصیت یاران ابا عبدالله (ع) داشتن بصیرت بود، با توجه به اینکه امام حسین (ع) بیعت خود را از آنها برداشت ولی آنها با شناخت وبصیرتی که داشتند مردانه جان خویش را در راه امام زمان خویش فدا کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar