سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۳۳۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸- ۱۷: ۲۳
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان:
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه اقدامات استکبار و آمریکا ادامه راه یزید و یزیدیان است، گفت: شهادت آیت الله مدنی در واقع طراحی شده از سوی سرویس‌های اطلاعاتی غرب و صهیونیست بود.

اقدامات استکبار و آمریکا ادامه راه یزید و یزیدیان استبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، مصطفی آزادبخت در مراسم ادای احترام به مقام شهید آیت الله مدنی که در بیت وی در همدان برگزار شد با بیان اینکه بنده توفیق داشتم به عنوان سرباز آیت الله مدنی در مبارزه با منافقان خدمت کنم، اظهار داشت: دست منافقان به خون بهترین‌های ما آغشته است.

وی با بیان اینکه علما و مجتهدین بعد از غیبت امام زمان(عج) رسالت هدایت جامعه را عهده‌دار شده‌اند، گفت: این قشر به بهترین شکل ممکن رسالت خود را انجام داده‌اند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با اشاره به سخن امام خمینی(ره) که فرمود اگر روحانیت نبود از اسلام خبری نبود، ادامه داد: امام خمینی(ره) با تربیت افرادی همچون شهید آیت الله مدنی به بهترین شکل ممکن اسلام را حفظ کرده و به جامعه ارائه دادند.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب وقتی پی بردند امام و یاران امام قابل تطمیع نیستند و نمی‌توانند در مسیر انقلاب انحراف ایجاد کنند از شیوه‌های مختلف استفاده کردند، گفت: دشمنان وقتی به نتیجه نرسیدند به حذف یاران امام(ره) پرداختند.

آزادبخت با بیان اینکه اقدامات استکبار و آمریکا ادامه راه یزید و یزیدیان است، افزود: شهادت آیت الله مدنی در واقع طراحی شده از سوی سرویس‌های اطلاعاتی غرب و صهیونیست بود.

وی با بیان اینکه منافقان گروهکی پیچیده، خشن و خونریز است، گفت: این اقدام نتیجه طراحی استکبار بود چراکه منافقان در حد و اندازه آن نبودند که چنین نقشه‌ای طراحی کنند و مراکز قدرت را شناسایی کرده و نفوذ کنند چراکه عقل و علم این کار را نداشتند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه رجوی سرکرده منافقین در لبنان جذب سازمان سیا شده بود و هنگامی که در ایران حاضر می‌شود، جمعی از منافقین گرفتار شده بودند به اعدام محکوم می‌شوند اما رجوی با وساطت سیا از اعدام رهایی پیدا می‌کند، گفت: استکبار جهانی برای برنامه‌های خود لایه‌های متنوعی از مزدوران را ردیف کرده که هر جا نیاز باشد از آنها استفاده کند و رجوی از همان موقع دست پرونده سازمان سیا بود.

وی در ادامه با بیان اینکه باید سرنوشت زندگی آیت الله مدنی با توجه به خودسازی‌های وی به شهادت منتهی می‌شد اما این قضایا عواملی نیاز دارد که معتقدیم منافقین با هدایت آمریکا شخصیت‌های برجسته و انقلابی را شناسایی کرده و دست به این حرکت زدند، گفت: دشمنان درک این مطلب را نداشتند که خون شهدا تداوم بخش راه انقلاب است.

آزادبخت با بیان اینکه امثال آیت الله مدنی به شهادت رسیدند و انقلاب را بیمه کردند، گفت: اکنون رسالت سنگین است و تا زمانی که فرهنگ عاشورایی بر مملکت ما حاکم است انقلاب رها نمی‌شود.

آزادبخت با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ظرفیت‌های بسیاری دارد و امیدواریم مانند گذشته راه انقلاب با هدایت روحانیت ادامه پیداکند، گفت: آینده انقلاب را با وجود مقام معظم رهبری و روحانیت و مردم آگاه؛ روشن می‌بینیم و برنده نبرد با استکبار به طور حتم انقلاب اسلامی ایران خواهد بود.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: