سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۳۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸- ۱۲: ۲۰
حجت الاسلام ماندگاری:
حجت الاسلام ماندگاری در تحلیل واقعه عاشورای حسینی گفت: در هر دوره ای دستگاه ابلیسی برای ضربه زدن به جریان حق با ترفند امان نامه دادن وارد میدان می شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خمینی شهر، حجت الاسلام ماندگاری در مراسم عزای حسینی در حسینیه ثارالله بسیج خمینی شهر اظهار داشت:همانطور که یزید بن معاویه به عنوان ابلیس مجسم، قصد داشت با ترفند امان نامه حضرت عباس( ع ) و برادرانش را از سپاه امام حسین ( ع ) جدا کند، اکنون نیز یزیدیان دوران از این ترفند استفاده کرده که ما باید مراقب باشیم فریب این حیله شیطانی نخورده و از جریان حق جدا نشویم.

وی افزود: دشمنان برای اینکه افرادی را که تا دیروز در سپاه حق شمشیر می زدند تسلیم امان نامه های خود کند، ذائقه های آنان را با عافیت طلبی  و خوشگذرانی عوض می کند، همان کاری که با مردم کوفه با همه سابقه نیکی که در دوران امام علی( ع ) داشتند، انجام داد و مانع از پیوستن آنان به سپاه امام حسین( ع ) شد.

حجت الاسلام ماندگاری، داشتن شعور حسینی را مهم ترین مانع در قبول امان نامه های دشمن معرفی کرد و گفت: امروز افراد زیادی از روحانی تا ایثارگر دارای سابقه انقلابی داریم که ببه دلیل نداشتن درک درستی از واقعه عاشورا فریب امان نامه های یریدیان زمان خورده و به آنها اعتماد کرده اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar