سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۷۲۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸- ۴۰: ۱۶
جانشین فرماندهی سپاه روح‌الله استان مرکزی:
رئیس اجلاسیه اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: برای برگزاری اجلاسیه اصلی پیش بینی حضور جمعیت ۱۵هزار نفری را داریم که نیاز است هماهنگی های بیشتری با مجموعه استان مرکزی داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ سرهنگ محسن گلشن زاده جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی و رئیس اجلاسیه اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: اجلاسیه اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی نسبت به سایر اجلاسیه ها ویژگی های خاص دارد که به دلیل وجود این ویژگی ها اهمیت و حساسیت خاصی دارد.

گلشن زاده اظهار کرد: برای برگزاری اجلاسیه اصلی پیش بینی حضور جمعیت ۱۵هزار نفری را داریم که نیاز است هماهنگی های بیشتری با مجموعه استان مرکزی داشته باشیم.

وی ادامه داد: مهمانان اجلاسیه اصلی در سه سطح خارج از کشور و کشوری، خانواده های معظم شهدا از سایر استان ها و شهرستان ها و مهمانان شهرستانی در نظر گرفته شده است.

رئیس اجلاسیه اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی بیان کرد: برای هر استان یک نماینده مشخص شده تا طبق سهمیه بندی در نظر گرفته شده برنامه ریزی های لازم را انجام دهیم.

گلشن زاده بیان کرد: از کلیه استانداران،فرماندهان و مدیران کشوری دعوت به عمل آمده تا در این رویداد مهم شرکت کنند.

جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: ۵ کمیته پشتیبانی،روابط عمومی،فرهنگی،مدعوین و حمل و نقل برای اجلاسیه اصلی در نظر گرفته شده که به طور شبانه روز در حال برنامه ریزی برای این رویداد مهم هستند.

وی با اشاره به اینکه کنگره شهدای استان مرکزی فرصتی ارزشمند برای مجموعه استان است ادامه داد: باید به نحو شایسته ای از این فرصت استفاده کنیم.

رئیس اجلاسیه اصلی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی افزود: ‌به دلیل اهمیت کار باید جلسات به صورت هفتگی با معاونین استانداری و مدیران مربوطه برگزار شود تا کار به شکل دقیق تری انجام شود.

گلشن زاده خاطرنشان کرد: کنگره ملی نقش امام(ره) در دفاع مقدس و بزرگداشت یاد و خاطره ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی روز پنجشنبه ۱۱ مهرماه با سخنرانی «سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی» و با حضور خانواده معظم شاهد، ایثارگران، جانبازان، مسئولان و اقشار مختلف مردم در مصلی بیت المقدس اراک برگزار می‌شود.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar