سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۷۲۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸- ۴۱: ۱۰
مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عنوان کرد
مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از آمادگی مهندسین بسیجی جهت هر گونه کمک در راستای رونق تولید و رفع موانع آن خبر داد.

به گزارش سرویس بسیج مهندسین صنعت خبرگزاری بسیج، از ابتدای سال 98 تاکنون 215 فقره پرونده در ستاد مطروح گردیده که طی 173 جلسه مورد بررسی قرار گرفتند. از این تعداد به 78 پرونده که مشکل مالی داشته اند پرداخت تسهیلات صورت گرفته، تعداد 74 مورد رفع مشکل بدهی و تعیین تکلیف شده است.

 همچنین در این جلسات 249 مصوبه داشته که در مجموع تعداد 197 مصوبه در دست اجراست و تعداد 52 مورد مصوبات اجرا شده است. یکی از مشکلات مهم در این خصوص عدم نظارت و اعمال قانون و ضعف هماهنگی بین ادارات و ارگانهای دولتی و خصوصی و همچنین سلیقه ای عمل کردن بعضی ادارات و ارگانها است.

ضمنا سازمان بسیج مهندسین صنعتی آمادگی خود را درخصوص معرفی مهندسین بسیجی متخصص و حاذق جهت هر گونه کمک در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در امر رونق تولید و رفع موانع تولید اعلام نمود.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar