سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۷۲۶۳۰
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸- ۲۷: ۰۹
جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان خبر داد؛
جانشین سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان گفت: طرح یک کاسب و یک دانش آموز را در حوزه اجتماعی و برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت در دستور کار قرار گرفت و در این طرح 2هزار و600نفر مورد حمایت قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری بسیج؛ سرهنگ ابوالفضل طهماسبی در همایش امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به عملکرد سپاه و اقشار بسیج در حوزه امر به معروف و نهی از منکر اظهارداشت: در سال 97 برنامه های مختلفی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر اجرا شده است.

وی با اشاره به تهیه و تدوین کتاب امر به معروف نهی از منکر توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز کرد: 800 جلد از این کتاب توزیع شده است.

جانشین سپاه انصارالمهدی استان زنجان با اشاره به شبکه امر به معروف بسیج و سپاه، خاطر نشان کرد: در سال 97 آموزش و فعال سازی شبکه امر به معروف با ظرفیت 2797 نفر اجرا شده است.

وی با اشاره به اجرای کارگاه های آموزشی و جلسات هم اندیشی در مجموعه بسیج، افزود: درسال گذشته 228 جلسه هم اندیشی و 320 کارگاه امر به معروف برگزار شده است.

طهماسبی با اشاره به چاپ و انتشار تجربیات موفق امر به معروف و نهی از منکر افراد، بیان کرد: این تجربیات نیز منتشر شده است و الان در دسترس افرادجامعه قرار دارد.

وی با اشاره به اجرای طرح یک کاسب و کار و دانش آموز ابراز کرد: طرح یک کاسب و یک دانش آموز را در حوزه اجتماعی و برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت را در دستور کار قرار گرفت و در این طرح 2هزار و600 نفر مورد حمایت قرار گرفتند.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان اجرای طرح جامع نماز با ظرفیت 5هزار و675نفر، طرح ارشاد محله محور، اجرای طرح های امر به معروف و نهی از منکر توسط اقشار بسیج را از دیگر برنامه های این نهاد عنوان کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar