سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۲۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸- ۱۵: ۱۸
جلسه تودیع و معارفه مدیریت اداره شعب استان اردبیل برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، جلسه تودیع و معارفه مدیریت اداره شعب استان اردبیل عصر امروز با حضور دکتررحیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، سعید معادی مشاور مدیرعامل و مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت، رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی، حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری، احمد محمدی مدیر امورشعب بانک توسعه تعاون و معاونین، روسای دوایر ستادی اداره شعب و روسای شعب استان اردبیل برگزار شد.

دکتر رحیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ضمن تقدیر از مجموعه خدمات و عملکرد بانک توسعه تعاون در این استان، توفیق تعاون گران و امکان توسعه فعالیت و کسب‌وکار آنان را مرهون تلاش و حمایت این بانک قلمداد کرد و دراین‌باره افزود؛ تحقق پرداخت سهمیه اشتغال روستایی در این استان، موفقیت ۵شرکت تعاونی برتر ملی در بین ۲۲شرکت تعاونی برتر در چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر و کمک به ۹۰شرکت تعاونی راکد و غیرفعال جهت بازگرداندن مجدد به چرخه فعالیت اقتصادی و پرداخت تسهیلات حمایتی به جامعه هدف است.

در این جلسه رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی ضمن خیرمقدم گویی به حضار به‌ویژه دکتر رحیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هدف از انتصاب‌های جدید و جابه‌جایی شغلی را جدای از الزامات و مقررات بانک مرکزی و نهادهای نظارتی، افزایش تجربه و دانش شغلی باهدف ارتقاء دانش ضمنی در سازمان و توسعه سرمایه انسانی، کسب اطلاعات شغل‌های هم‌خانواده و نهایتاً افزایش و بهبود شاخص‌های عملکردی مدنظر هیات مدیره محترم عنوان نمودند و تأکید داشتند که مدیریت سرمایه انسانی وظیفه تمام ارکان سازمانی است و اظهار امیدواری کردند که انشالله استان اردبیل با انجام کار تیمی و استفاده از ظرفیت و پتانسیل‌های خانواده بزرگ تعاون در جهت خدمت به جامعه هدف و اشتغال‌زایی نهایت اهتمام و تلاش خود را به‌کارگیرند.

همچنین حمیدرضا البرزی مدیر امور سرمایه‌گذاری و اعتباری بانک توسعه تعاون با اشاره به رسالت اجتماعی و اقتصادی بانک، توجه کلیه همکاران را به اهمیت موضوع و استفاده از ظرفیت اشتغال روستایی و سایر تکالیف ابلاغی بانک مرکزی مورد تأکید قرارداد و دراین‌باره گفت: ازآنجایی‌که استان اردبیل در سه حوزه کشاورزی صنعت و معدن و گردشگری دارای مزیت نسبت به سایر استان‌ها می‌باشد لذا با برگزاری جلسه و مذاکره با دستگاهها ضروری است. بخشی از ظرفیت موجود در تبصره هیجده قانون بودجه سال نودوهشت جهت شناسایی مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیم بانک اقدام نمایند.

در ادامه سعید معادی مشاور مدیرعامل و مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت یکی از مولفه‌های توفیق در تحقق اهداف و برنامه‌های بانک را درگرو درک صحیح و متعاقب آن انسجام و هم‌افزایی درون‌سازمانی و بهره‌گیری از ظرفیت و توانمندی موجود دانست و افزود: بانک توسعه تعاون به‌عنوان یک بانک صدرصد دولتی و توسعه‌ای دارای مزیت نسبی و رقابتی است و شناخت صحیح بانک توام با برقراری ارتباط مبتنی بر تعامل، اعتماد سازی و پایداری و استمرار این ارتباط با مشتریان منتج به بروز و ظهور مزیت‌های رقابتی با سایر رقبا و توسعه بازار و افزایش مشتریان می‌شود.

معادی بخش تعاون را به‌عنوان یک شبکه اجتماعی منسجم و پویا با ظرفیت خاص یادکرد و دراین‌باره گفت؛ اتحادیه‌های سراسری شرکت‌های تعاونی، شرکت‌های تعاونی و اعضای تعاونی‌ها یک سیستم و یک شبکه واقعی است و ارتباط با این شبکه اجتماعی برای بانک یک مزیت رقابتی است.

وی اعتماد دولت به بانک توسعه تعاون و واگذاری مسئولیت‌های خطیر ملی را به این بانک جوان حاصل تلاش، سخت‌کوشی و اثربخشی قلمداد کرد و اظهار امیدواری کرد با افزایش سرمایه این بانک ظرفیت‌های جدید پیش روی این بانک و ذینفعان قرار گیرد.

همچنین احمد محمدی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون خلاقیت و نوآوری همراه با ارائه پیشنهادات کاربردی که برگرفته از انتظارات مشتریان و کمک به رضایتمندی آنان می‌شود را بک اصل یادکرد و تأکید کرد انتظار می‌رود کارکنان با اتخاذ رفتار حرفه‌ای زمینه‌ساز توسعه و افزایش اعتبار بانک از یک‌سو و رضایتمندی مشتریان از سوی دیگر شوند.

در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش و زحمات مسعود کردستانی در دوره تصدی و عهده‌داری مسئولیت، عادل کریمی به‌عنوان مدیر جدید اداره شعب استان اردبیل معرفی شد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar