سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۲۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸- ۴۷: ۱۰
رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور:
رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور با تاکید به اینکه بسیج تشکل مردمی است و ارزش بسیج به مردمی بودن آن است، اظهارداشت: رسالت بسیج هنرمندان نیز تربیت هنرمندان ارزشی برای آینده کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، امیر نصیر بیگی در نشستی که با مسئولان انجمن های هنری بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی داشت، افزود: شبکه سازی هنرمندان با استفاده از این ظرفیت مردمی بودن بسیج است تا بتوان با کادرسازی و تربیت هنرمندان انقلابی مدیریت کشور را به آن ها سپرد.

وی تاکید کرد: بسیج هنرمندان باید به استعدادها و ظرفیت های بسیجیان در این راستا توجه و از آن ها حمایت کند تا هنرمندان بتوانند با خلق آثاری فاخر اهداف و آرمان های انقلاب را به جامعه منتقل کنند.

نصیربیگی اضافه کرد: هنر بسیجی هنرمند زمانی ارزش دارد که بتواند در راستای سبک زندگی اسلامی و سیره ائمه و بزرگان آثار خود را خلق و نسبت به ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی چون اعتیاد، طلاق و ... که در اثر بی توجهی به ارزش ها در جامعه شاهر هستیم، در آثار هنری خود بی تفاوت نباشد.

  رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور خاطرنشان کرد: هنرمند بسیجی نباید اجازه دهد یاس در جامعه خود را نشان دهد بلکه باید با خلق اثر خود موجب نشاط و پویایی جامعه شود که قطعا حمایت مسئولان نیز در این راستا ضروری است.

نصیربیگی توجه به هنرمندان صنایع دستی را در راستای خودکفایی کشور و قطع وابستگی از نفت از ضرورت ها عنوان و بیان کرد: حمایت از این هنرمندان در قالب برپایی نمایشگاه ها موجب رونق اقتصاد و توسعه گردشگری می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: