سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۲۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸- ۰۵: ۱۱
دردیدار با خانواده شهدای شهرستان بن عنوان شد:
همه ما وظیفه داریم از خون شهدا حراست كنیم و در راستای اهداف شهدا حركت نماییم و با كار جهادی و انقلابی مسیری را كه شهدا آغازگر آن بودند ادامه دهیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با ایام محرم حسینی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بن و رئیس بنیاد شهید شهرستان با خانواده شهیدان علی بیگی، حیدری و اكبری دیدار كردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بن ضمن اشاره به رشادت ها و ایثار شهدا، گفت: شهدا با تاسی به سید و سالار شهیدان مردانه مقابل دشمنان ایستادند و تا آخرین قطره خون از این انقلاب دفاع كردند تا ما امروز با آسایش و آرامش زندگی كنیم و به معنای حقیقی از قید و بند استبداد و استكبار آزاد شویم.

سرهنگ دوم پاسدار محسن كریمی افزود: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند، بنابراین همه ما وظیفه داریم از خون شهدا حراست كنیم و در راستای اهداف شهدا حركت نماییم و با كار جهادی و انقلابی مسیری را كه شهدا آغازگر آن بودند ادامه دهیم.

وی تاكید كرد: ما در منزل شهدا حضور می یابیم تا علاوه بر كسب رزق معنوی به خانواده های شهدا بگوییم همیشه پیرو شهدا خواهیم ماند و به وصیت آنان عمل خواهیم كرد و تا نابودی استكبار جهانی لحظه ای از پای نخواهیم نشست.

رئیس بنیاد شهید شهرستان نیز اظهار داشت: اكثر پدران و مادران شهدا از دنیا رفته اند، بنابراین ما باید تا می توانیم به این بزرگوارانی كه در قید حیات هستند خدمت كنیم و كاری كه از دستمان بر می آید برای آنها انجام دهیم تا شرمنده خون شهدا نباشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar