سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۲۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸- ۳۸: ۰۹
مسوول سياسی سپاه نقده:
مسوول سياسی سپاه نقده گفت: نهضت امام خمينی (ره) تبلور نهضت حسينی در صدر اسلام است.

 به گزارش خبرگزاری بسيج از ارومیه، محمد رضوی قره قشلاق در نشست سياسی با موضوع تطبيق نقش بصيرت در تحولات سياسی و اجتماعی صدر اسلام با دوران انقلاب اسلامی در سپاه نقده، اظهار کرد: وجود برخي خواص بی بصيرت در دوران امام علي (ع) و تداوم اين وضعيت در دوران امام حسن و امام حسين (ع) باعث شكل گيری اتفاقاتی شد كه در يك سوی آن خانه نشينی امام حسن (ع) و در يك سوی ديگر آن تنها ماندن امام حسين (ع) در صحرای كربلا را شاهد بوديم.

وي در ادامه با اشاره به خطبه 50 نهج البلاغه افزود: در تمام دوران امام حسين (ع) و نيز در دوران حضرت امام (ره) و حتی در شرايط فعلي شاهد شكل گيری تحركاتي توسط برخی جريانات سياسی هستيم كه با ايجاد فضای سياسی و اجتماعی نامناسب، به دنبال تحميل برخی تصميم گيری‌ها بر اركان اصلی نظام اسلامی هستند.

مسئول سياسي سپاه نقده گفت: گاهی اوقات گفتن حتی يك حرف منطقی و يا بيان يك واقعيت ممكن است موجب جلوگيری از انحراقات و فتنه های بزرگي در يك جامعه شود به صورتي كه طبق بيانات مقام معظم رهبری اگر در جريان زندانی شدن هانی بن عروه ، افرادي مثل  شريح قاضی بر مبنای حقيقت و واقعيت موجود صحبت مي كردند چه بسا حادثه كربلايی پيش نمی آمد و امروزه تمام نخبگان بايد بدانند با كدام صحبت و در كدام مكان می توانند به حسين زمان كمك كنند.

وی در ادامه با اشاره به خطبه 50 نهج البلاغه افزود: در تمام دوران امام حسين (ع) و نيز در دوران حضرت امام (ره) و حتی در شرايط فعلی شاهد شكل گيری تحركاتی توسط برخی جريانات سياسی هستيم كه با ايجاد فضای سياسی و اجتماعی نامناسب، به دنبال تحميل برخی تصميم گيری‌ها بر اركان اصلی نظام اسلامی هستند.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar