سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۲۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸- ۵۱: ۰۸
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان:
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: بیش از ۱۲۰ پروژه درتابستان امسال برنامه ریزی شده است .

به گزارش سرویس بسیج دانشجویی خبرگزاری بسیج در کرمان ، در ادامه اردوی جهادی بسیج رسانه به سراغ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان ناصر بهروز رفتیم و از حال و هوای و فعالیت جهادگران پرسیدیم گفت: در حال حاضر ۱۲۰ گروه جهادی در سطح استان وجود دارد و پیش بینی می‌شود بیش از ۶ هزار نفر طی تابستان در مناطق مختلف اعزام شوند.

بهروز ادامه داد: شناسایی مشکلات و نیازمندی‌های هر منطقه در گام نخست در برنامه گروه‌های جهادی است و اولویت بندی مادر توانمند سازی  است و در عرصه‌های بهداشت ودرمان، فرهنگی، آموزشی و عمرانی هم فعالیت داریم.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: بیش از ۱۲۰ پروژه درتابستان امسال برنامه ریزی شده است .

بهروز در ادامه فعالیتهای جهادی اظهار داشت:  دو نوع گروه جهادی داریم بعضی از گروه‌های جهادی از خود روستا و دانشجویان آن روستا هستند و بعضی از گروه‌ها جهادی ما هجرت می‌کنند که دانشجویان دانشگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه شهید باهنر، آزاد، شهید چمران، فرهنگیان و ولیعصر رفسنجان متناسب با نیاز‌های منطقه هدفی که از قبل شناسایی شده اردوی جهادی را  برگزار می‌کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر  بیش از ۱۵۰ دانشجوی دانشگاه آزاد کرمان، فرهنگیان و شهید باهنر در مناطق محروم رودبارجنوب به فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و پزشکی مشغول هستند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar