سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۲۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸- ۴۳: ۱۰
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی:
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: حرکت‌های جهادی نسل جوان کشورمان، موفقیت‌های بزرگی را نصیب ایران می‌کند بنابراین باید برای تقویت این رویه اهتمام ورزید.

 حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در ارومیه، اظهار کرد: حرکت‌های جهادی نسل جوان به معنای واقعی کلمه شرایطی را فراهم کرده است که موفقیت‌های بزرگی در زمینه‌های مختلف نصیب کشورمان شود.

وی افزود: گروه‌های جهادی فرصتی را ایجاد کرده است تا یکی از ظرفیت‌های مهم انقلاب اسلامی بازخوانی شود و از آغازین روزهای پیروزی انقلاب در همه بزنگاه‌ها و شرایط سخت، غبار ناکارآمدی و ناتوانی به تبع آن یأس و ناامیدی از چهره انقلاب پاک شده و موفقیت‌های بزرگی برای حرکت انقلابی مردم فراهم شود.

این مسوول گفت: بنابراین مدیران، نخبگان و جوانان به ویژه گروه‌های جهادی با احیا و تقویت این ظرفیت در قالب «گفتمان حرکت جهادی» زمینه‌ساز تحول در مسیر تحقق عدالت و پیشرفت باشند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی اضافه کرد: به لحاظ تاریخی ضعف‌های ساختاری و کمبودهای بنیادینی کشور را گرفتار کرده است که بسیاری از آنها یادگار دوران رژیم ستمشاهی می‌باشد.

وی اضافه کرد: راهبرد قدرت‌های استکباری در عقب نگه داشتن کشورهای تحت سلطه موضوعی نیست که بتوان آن را انکار کرد، پس از پیروزی انقلاب اسلامی آن گاه که روند تشدید تحریم‌های اقتصادی و تحمیل هشت سال جنگ، به وضعیت آسیب‌های گذشته دامن زد، تجلی یکی از ظرفیت‌های عظیم گفتمان انقلاب اسلامی را شاهد بودیم که گروه‌های جهادی بود.

سرایی اضافه کرد: راه اندازی گروه‌های جهادی بر اصول و ارزش‌های دینی، احساس تکلیف و روحیه جهادی جوانان مبتنی بود، تا جایی که این رویه سبب شد، از آغازین روزهای انقلاب، نیروهای انقلابی با تکیه بر مدیریت جهادی و روحیات انقلابی در عین غلبه بر سیاست تحریم و فشار دشمن و پیامدهای زیانبار ناشی از تحمیل جنگ و شرایط نامناسب امنیتی ناشی از عملکردهای گروه‌های تروریستی بتوانند بر بسیاری از مشکلات غلبه کنند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار کرد: جوانان ایران اسلامی توانستند قابلیت و توانمندی تفکر انقلاب اسلامی را از همان روزهای آغازین، با عینیت‌بخشی به شعار «ما می‌توانیم» اثبات کنند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar