سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۷۱۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸- ۵۸: ۱۳
امام جماعت حسینیه شهید محمد زاده و مجتمع شهید علویان زاهدان:
امام جماعت حسینیه شهید محمد زاده و مجتمع شهید علویان زاهدان گفت: جوانان و نوجوانان باید به دنبال احیای ارزشهای انقلاب اسلامی باشند.

حجت الاسلام حسن صیادی، امام جماعت حسینیه شهید محمد زاده مجتمع شهید علویان زاهدان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در زاهدان، گفت: عرصه تبلیغ و معارف دین و اهداف و آرمانهایی که نظام و انقلاب ما برای آن اهمیت دارد که امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یکی از آن آرمانها، دغدغه مقام معظم رهبری(مدظله) است.
 
وی افزود: امروز دشمن با سرمایه گذاری در جنگ نرم ارزشها و آرمانهای انقلاب را مورد هدف قرار داده تا با ایجاد منکراتی مانند اشاعه فرهنگ غرب و ترویج بی بند و باری و غیره در این عرصه موفق باشد.
 
صیادی بیان کرد: جنگ نرمی که امروزه تیر و ترکش هایش خانواده ها و فرزندان این نظام و انقلاب را مورد هدف قرار داده؛ خود منکری در برابر ارزشهای انقلاب اسلامی می باشد تا اعتقادات جوانان را سست و کم رنگ کند.
 
امام جماعت حسینیه شهید محمد زاده  و مجتمع شهید علویان زاهدان اضافه کرد: برای پایداری این انقلاب، افراد بسیاری تلاش کردند و در راستای امر و نهی گام برداشتند تا درخت تنومند اسلام احیا و پا برجا بماند.
 
وی افزود: دشمن امروز سعی در سست کردن ارزشها و اعتقادات نسل جوان ما را دارد،که اگر جوانان این انقلاب را به مثابه ستون خیمه فرض کنیم و اگر جامعه دارای ستون نباشد اساس و پایه خیمه نابود می شود.
 
این مسئول ادامه داد: دشمن فهمیده که روحیه مقاومت در دست جوانان است و از هر توطئه و دسیسه برای نابودی قشر جوان و بنیاد و اساس دین‌داری مردم  برای  نابود  نقشه و برنامه ریزی می کند.
 
وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب(مدظله) بر این موضوع تاکید بسیاری دارند که در هجمه فرهنگی ضد استکبار آگاه باشیم تا دشمن آگاهی و بیداری و عقاید جوانان را خدشه دار نکند، براین اساس با امر به معروف و نهی از منکر مانع از نقشه های شوم دشمنان شویم تا به اهدافشان دست نیابند و آنها را ناامید و مایوس کنیم، جوانان و نوجوانان باید به دنبال ارزشهای انقلاب اسلامی باشند.
 
انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar