سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۱۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸- ۰۹: ۰۸
فرمانده سپاه امام صادق(ع):
سردار علی رزمجو در یادواره شهید رئیسعلی دلواری گفت: استان بوشهر دو قرن مبارزه با استعمار و استکبار را در کارنامه خود دارد و در این عرصه هم با آمریکایی‌ها و هم با انگلیسی‌ها در تجاوز به سرزمین ایران مبارزه کرده و شهید داده است.
کمر استکبار در استان بوشهر شکسته است
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سردار علی رزمجو عصر سه‌شنبه در یادواره شهید رئیس‌علی دلواری بیان کرد: استان بوشهر دارای کارنامه بس درخشان و پیشینه حماسه‌ساز است و در دفاع از دین و شرف و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی در دریا، زمین و هوا دارای این کارنامه درخشان است.

وی تصریح کرد: مبارزه با آمریکا، انگلیس و رژیم ستم‌شاهی و هرگونه مبارزه برای دفاع از دین و میهن بوده در استان بوشهر رقم خورده است، در مبارزه با استعمار شهید رئیس‌علی دلواری، در مقابل استبداد شهید ابوتراب عاشوری و در مقابل استکبار شهید مهدوی و هم‌رزمانش در خلیج‌فارس حماسه آفریده‌اند.

رزمجو بیان کرد: قدرت جمهوری اسلامی ایران توانست نیرو‌های آمریکا را در آب‌های نیلگون خلیج‌فارس به زانو درآورد و تقدیم دو هزار و ۱۲۱ شهید به درخت تنومند انقلاب اسلامی گواه بر ایستادگی و استکبار و استعمارستیزی این استان دارد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: این مراسم در سلسله اجلاسیه کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه کنگره سرداران و دو هزار شهید استان ۲۵ دی‌ماه امسال در استان برگزار می‌شود افزود: امروز کنگره شهید رئیس‌علی دلواری نخستین اجلاسیه برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر است.

رزمجو تصریح کرد: استان بوشهر دو قرن مبارزه با استعمار و استکبار را در کارنامه خود دارد و در این عرصه هم با آمریکایی‌ها و هم با انگلیسی‌ها در تجاوز به سرزمین ایران مبارزه کرده و شهید داده است.
 
کمر استکبار در استان بوشهر شکسته است


پایان خبر/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar