سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۷۱۳۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸- ۵۱: ۱۲
سرهنگ «امیرعباس آسمند» گفت: ما اعتقاد داریم دفاع مقدس در امتداد عاشورا بوده است.
سرهنگ «امیرعباس آسمند» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد امروز در نشست کمیته زنان و دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با دهه سوم محرم، اظهار داشت: ما اعتقاد داریم دفاع مقدس در امتداد عاشورا بوده است.

وی افزود: ما در دوران دفاع مقدس، جنگ نابرابری را با رژیم بعثی داشتیم که پیامد‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای زیادی برای کشورمان داشت و باید زوایای آن بررسی و در اختیار نسل جوان قرار داده شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: لازم است همه اندیشمندان، متولیان، پیشکسوتان دفاع مقدس و هر فردی که تریبونی در دست دارد ارزش‌های دفاع مقدس و اینکه توانستیم در برابر دشمنان این مرز و بوم از باور‌های عقیدتی و مرز و دیار خود صیانت کنیم را برای نسل حاضر و آینده بیان کنند.

آسمند عنوان کرد: بررسی حوادث و رویداد‌های رخ داده در دوران دفاع مقدس نشان‌دهنده نقش بی‌بدیل زنان است که پا به پای مردان در دفاع از سرزمین‌مان تلاش کردند و همین موضوع نشان می‌دهد که زنان ما می‌توانند نقش بی‌بدیلی در جامعه کنونی نیز داشته باشند.

وی به برنامه‌های پیشنهادی برای برگزاری در هفته دفاع مقدس اشاره داشت و بیان داشت: کمیته زنان و دفاع مقدس برگزاری همایش زن و دفاع مقدس را در این هفته در دستور کار قرار دهد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا، راه‌اندازی نهضت خاطره‌گویی در مدارس و مراکز آموزش عالی، دیدار مادران و همسران شهدا با علمای بزرگ استان و برگزاری نمایشگاه از دیگر برنامه‌های پیشنهادی جهت برگزاری در هفته دفاع مقدس است.

آسمند متذکر شد: رونمایی کتب مربوط به نقش زنان در دفاع مقدس، تجلیل از مادران نمونه شهدا و رزمندگان، تجلیل از نویسندگان زن دفاع مقدس، میزگرد رادیویی و تلویزیونی و کرسی‌های آزاداندیشی حول محور مقاومت از دیگر برنامه‌هایی است که می‌توان در هفته دفاع مقدس در حوزه زنان برگزار کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: