سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۷۱۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸- ۵۵: ۲۱
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان در نخستین جلسه زنان و دفاع مقدس گفت: تلاش برای آشنا کردن خانواده‌ها با فرهنگ دفاع مقدس، شناخت فعالیت‌های زنان در دوران دفاع مقدس، شناسایی ارزش‌ها و برنامه‌ریزی برای انتقال این ارزش‌ها به نسل‌های جدید از جمله رسالت های بانوان فعال در این حوزه است.
سرهنگ امیر عباس آسمند افزود: باید با ارائه تعریف جدید، بین ایثارگری‌های زنان در دوران دفاع مقدس و نسل امروز ارتباط برقرار کرد تا بتوان در جبهه‌های فرهنگی از هویت خود دفاع کنیم.
مدیر کل امور بانوان استانداری هم در این جلسه گفت: نقش ماندگار و بی بدیل بانوان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس نیازمند بازشناسی و تبیین است.
خانم صداقت افزود: تشکیل کمیته زنان و دفاع مقدس و ارایه پیشنهادات برای اجرای برنامه‌های اجتماعی در حوزه زنان مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار هم در این جلسه با بیان اینکه بانوان متدین و غیرتمند ایرانی در دوران دفاع مقدس پا به پای رزمندگان اسلام در دفاع از کیان کشور و نظام اسلامی با دشمنان مبارزه کردند گفت: این رشادت‌ها باید برای نسل جدید دوباره بازگو و تبیین شود.
جمالی افزود: برای بازشناسی و تبیین نقش بانوان در دوران دفاع مقدس، عمل به رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب در زمینه تدوین الگوی نسل سوم زنان بسیار ضروری است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar