سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۰۹۵۹
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸- ۴۳: ۱۱
مسئول اجتماعی حوزه حضرت مریم(س) همدان خبر داد
مسئول اجتماعی حوزه حضرت مریم(س) همدان از خدمات‌رسانی و دلجویی بسیجیان حوزه حضرت مریم(س) همدان در خانه سالمندان «یاس سفید» خبر داد.

خدمات‌رسانی بسیجیان حوزه حضرت مریم(س) همدان در خانه سالمندان «یاس سفید»به گزارش سرویس فرهنگیان خبرگزاری بسیج از همدان فریبا نظری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار داشت:بسیجیان حوزه حضرت مریم(س) همدان با حضور در خانه سالمندان «یاس سفید» ضمن دلجویی از سالمندان اقدام به خدمات‌رسانی کردند.

وی افزود: این برنامه با حضور بسیجیان حوزه حضرت مریم(س) همدان و با همکاری آموزشگاه‌های آزاد برهان و ستاره روز برگزار شد.

مسئول اجتماعی حوزه حضرت مریم(س) همدان با بیان اینکه این برنامه به منظور کمک با هدف دلجويی و ترويج كار خير در كنار حمايت از سالمندان صورت گرفت، ابراز داشت: اميد است اين خدمات‌رسانی با حمايت‌های بيشتر برگزار شود.

وی ادامه داد: سالمندان نيازمند محبت و توجه عاطفي هستند و بايد از تجربيات اين قشر استفاده شود و به منظور خدمات‌رسانی بهتر به سالمندان و جلوگيري از انزواي اين قشر اقدام‌های موثری انجام شود.

نظری با بیان اینکه پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایند «برکت با بزرگان شماست»، خاطرنشان کرد: اگر باورهای دینی را در جامعه، به ویژه در كودكان و قشر جوان تقویت كنیم تكریم سالمندان به عنوان یك تكلیف شرعی و انسانی نیز تقویت می‌شود.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: