سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۰۵۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸- ۵۴: ۱۰
طرح شهید بهنام محمدی
اردوی فرهنگی تربیتی چند روزه طرح شهید بهنام محمدی شهرستان کوهبنان توسط بسیج دانش آموزی و به تعداد 89 نفر از دانش آموزان مدارس دخترانه رسالت و محبوبه دانش به همراه مربیان طرح به مقصد مشهد مقدس انجام شد.

به گزارش سرویس بسیج دانش آموزی خبرگزاری بسیج از کرمان، اردوی فرهنگی تربیتی چند روزه طرح شهید بهنام محمدی شهرستان کوهبنان توسط بسیج دانش آموزی و به تعداد 89 نفر از دانش آموزان مدارس دخترانه رسالت و محبوبه دانش به همراه مربیان طرح به مقصد مشهد مقدس انجام شد.

مسئول بسیج دانش آموزی ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان در این زمینه گفت: اردوی چند روزه ، یکی از قالب های موثر تربیتی است که می تواند سهم بسزایی در فرآیند تربیتی دانش آموزان داشته باشد. از همین رو در طرح شهید بهنام محمدی نیز این قالب تربیتی مورد توجه قرار گرفته است. هدف از اجرا و برگزاری این اردوی چند روزه تربیتی؛ شناخت دقیق تر از نقاط قوت و ضعف دانش آموزان، تقویت و تعمیق روابط بین دانش آموزان، تقویت و تعمیق روابط بین دانش آموزان و مربیان طرح، تقویت سطح تعاملات اجتماعی دانش آموزان و همچنین مقابله با جنگ نرم دشمن از طریق الگو دهی و معرفی جلوه های عینی ایثار، مقاومت و شهادت می باشد.

وی افزود:محتوای دوره با توجه به اهداف اردو به سبک زندگی دینی، افزایش مهارتهای جمعی و التزام به مقررات جمع، زیارت امام رضا علیه السلام، زیارت امامزادگان واجب التعظیم، گلزار شهداء، علماء، شرکت در نماز جماعات، مسابقات فرهنگی ورزشی، حلقه های صالحین با محوریت مربیان طرح شهید بهنام محمدی، بازدید از موزه های فرهنگی و همچنین اماکن گردشگری عبرت آموز تنظیم گردیده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar