سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۰۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸- ۴۰: ۱۳
به همت بسیج مداحان برخوار
دوره آموزشی ویژه مداحان ومسولین هیئتهای مذهبی خواهران برخوار با عنوان تبین گام دوم انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری با محوریت خانواده و مهارتهای زندگی توسط بسیج مداحان و هیت رزمندگان توسط استاد ابراهیمی از مشاورین و کارشناسان مذهبی سازمان استان باموضوع ازدواج آسان برگزار شد.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از برخوار، دوره آموزشی ویژه مداحان ومسولین هیئت های مذهبی خواهران برخوار با عنوان تبین گام دوم انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری با محوریت خانواده و مهارتهای زندگی توسط سازمان تبلیغات و با همکاری بسیج مداحان و هیت رزمندگان توسط استاد ابراهیمی از مشاورین و کارشناسان مذهبی سازمان استان باموضوع ازدواج آسان برگزار شد.

ابراهیمی کارشناس مذهبی ضمن بیان راههای درمان وسواس در انتخاب خوب و اینکه خانواده ها باید قبل و بعد از ازدواج برای تسهیل درپیداکردن زوج کفو برای فرزندان خود چه اقداماتی انجام دهند گفت: یک مداح باید به مسائل سیاسی و مشکلات اجتماع و اطراف و مسلمین جهان خود نیز آگاه باشد.

وی افزود: عدم پیروی مداحان از آهنگها و سبکهای غربی، دوری از لعن علنی درمجالس، عدم در گیری مردم به مستحبات و ذکرهای تکراری  و غیر مستند از جمله وظایف مداحان است.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar