سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۰۳۳۶
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸- ۵۸: ۱۳
در المپیاد استعدادیابی بسیج کشور
مسئول ورزش خواهران بسیج سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت: در مسابقات دو‌میدانی المپیاد استعدادیابی بسیج کشور، کوثرمحمدزاده مقام‌ چهارم دوی ۴۰۰متر و پرش طول، سهیلا سلیمانی مقام سوم‌ ماده پرتاب دیسک و افسانه سبزه کار مقام سوم ماده پرش طول را به دست آوردند.

خانم بی نوایی مسئول ورزش خواهران بسیج سپاه انصارالرضا علیه السلام استان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی اظهار داشت: مسابقات استانی دومیدانی استعدادیابی بسیج با حضور ۳۸ دومیدانی کار نوجوان از شهرستان های بیرجند، قاین، زیرکوه، درمیان، نهبندان، سرایان و طبس تابستان در محل استادیوم غدیر برگزار شد.

وی عنوان کرد: این مسابقات در ماده های دوی۴۰۰ ، دوی۸۰۰، پرش طول، پرش سه گام، پرتاب دیسک ، پرتاب توپ و پرتاب وزنه برگزار شد.

مسئول ورزش خواهران بسیج سپاه انصارالرضا علیه السلام استان افزود: در پایان این رقابت ها در مجموع  تیمی بیرجند اول، طبس دوم و سرایان سوم شد و نفرات برگزیده به مرحله کشوری المپیاد استعدادیابی بسیج راه خواهند یافت.

وی بیان داشت: همزمان با مسابقات دومیدانی، مسابقات تیراندازی استعدادیابی خواهران بسیج با حضور ۲۸ ورزشکار در رده سنی نوجوانان و جوانان در سالن شهید کاوه کانون ورزشی بسیج  و با سرپرستی خانم بی نوائی و داوری خانم ها بهزادفر و سلطانپور برگزار شد.

بی نوایی ادامه داد: در پایان این رقابت ، خانم ها مبینا کامیابی، انسیه بهزادفر و فائزه فرجاد نیا به ترتیب مقام های اول تا سوم تیراندازی با تفنگ را از آن خود کردند و تیم بیرجند به عنوان تیم قهرمان شناخته شد.

وی اضافه کرد: شیما بهزادفر نیز تنها شرکت کننده تیراندازی با تپانچه در این مسابقات بود که به همراه تیم تفنگ بادی در شهریور ماه به المپیاد استعدادیابی بسیج اعزام  شد.

مسئول ورزش خواهران بسیج سپاه انصارالرضا علیه السلام استان ادامه داد: همچنین در تیراندازی با تفنگ بادی نیز محدثه پیروزی از سرایان اول، عزت طهانی از بشرویه دوم و فاطمه بنی آدم از سرایان سوم شدند که از هشت جلسه آموزش رایگان در محل کانون در طول تابستان برخوردار شدند.

وی خاطرنشان کرد: نفرات منتخب و بسیجی تکواندو به مسابقات المپیاد استعدادیابی کشوری بسیج اعزام می شوند.

بی نوایی با بیان اینکه مسابقات کاراته استعدادیابی بسیج هماهنگ با هیئت کاراته نیز در تابستان برگزار شد گفت: خانم ها عالیه سادات حسزنی، فادیا زارعی و حدیثه بهرام بود در وزن خود مقام اول را کسب کردند و به مسابقات کشوری بسیج اعزام شدند.

سرپرست تیم ورزشکاران بسیج خواهران استان با بیان اینکه  27نفر از ورزشکاران منتخب به مسابقات کشوری بسیج در رشته های کاراته، تیراندازی، دومیدانی و تیراندازی اعزام شدند افزود: این افراد مسابقات استانی آنها به شرح بالا برگزار گردیده و نفرات منتخب به مسابقات کشوری راه پیدا کرده اند.

بانوان دومیدانی کار خراسان جنوبی خوش درخشیدند

بی نوایی گفت: مسابقات کشوری المپیاد استعدادیابی بسیج از ۲ الی ۴ شهریور ماه به میزبانی استان سمنان در شهرستان دامغان برگزار شد .

وی بیان داشت:  تیم اعزامی بسیج شامل ۶تکواندوکار به سرپرستی خانم ها عباسی و آرامجو، ۵ورزشکار رشته دومیدانی به سرپرستی خانم کاووسی و ۳ کاراته کار ، ۳تیرانداز تفنگ و ۳تیرانداز تپانچه به همراه  مربیان به ششمین دوره المپیاد کشوری استعدادیابی بسیج به میزبانی شهرستان دامغان اعزام شدند.

سرپرست تیم ورزشکاران بسیج خواهران استان گفت: در مسابقات دو‌میدانی المپیاد استعدادیابی بسیج کشور، کوثرمحمدزاده مقام‌ چهارم دوی ۴۰۰متر و پرش طول، سهیلا سلیمانی سوم‌ ماده پرتاب دیسک و افسانه سبزه کار سوم ماده پرش طول را به دست آوردند.

بانوان دومیدانی کار خراسان جنوبی خوش درخشیدند

انتهای پیام/

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar