سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۰۰۴۹
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸- ۵۰: ۰۸
پورابراهیمی در آیین افتتاح جشنواره فرهنگی ، ورزشی خانواده های ایثارگران
نماینده مردم کرمان و راور به آخرین اقدامات برای خدمت رسانی به جانبازان اشاره کرد و گفت : با کمک بنیاد شهید و ایثارگران یک مجموعه به نام آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی در استان کرمان در حال ساخت است که ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اکنون به دنبال تجهیز این مکان هستیم و امید داریم که  به زودی این مکان به بهره برداری برسد .
به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان ،  محمد رضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در آیین افتتاح جشنواره های فرهنگی ،ورزشی خانوادهای شهدا وایثارگران گفت : بزرگ مردان تاریخ ایران  افراد مخلصی هستند که در داخل کشور برای حفظ نظام اسلامی  جان خود را تقدیم کردند ، این عزیزان زندگی خود را صرف ماندگاری این انقلاب نمودند لذا هم جانبازان و هم خانواده های معزز شهدا باعث افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند .

وی ادامه داد : امیدواریم مسیری که برای حل مشکلات این قشر فراهم شده است ، مستمر باشد لذا از جمله اقدامات موثری که در راستای توجه به جانبازان و خانوادهای آنان شکل گرفته است می توان به ساخت و راه اندازی مجموعه های فرهنگی ورزشی، ساخت اسایشگاه جانبازان قطع نخاعی در کرمان و مجتمع رفاهی برای ایثارگرانی که جهت مداوا به تهران مراجعت می کنند در همان شهر ، اشاره کرد .

نماینده مردم کرمان و راور به آخرین اقدامات برای خدمت رسانی به جانبازان اشاره کرد و گفت : با کمک بنیاد شهید و ایثارگران یک مجموعه به نام آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی در استان کرمان در حال ساخت است که ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اکنون به دنبال تجهیز این مکان هستیم و امید داریم که  به زودی این مکان به بهره برداری برسد .

وی ضمن تشکر از مهندس پوریانی پیمانکار ساخت آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی، تصریح کرد : وی زمین خالی را از ما تحویل  و با  90 درصد پیشرفت ساخت این مکان به اتمام و به زودی تجهیز خواهد شد ، این مکان مختص جانبازان قطع نخاعی کرمانی  است که  شرایط جسمانی متفاوتی دارند ، البته سایر جانبازان نیزمی تواند از خدمات درمانی در این اسایشگاه استفاده کنند .

پور ابراهیمی تاکید کرد : آسایشگاه جانبازین قطع نخاع  از خلا هایی بود که در کرمان احساس می شد لذا باید سالها پیش این مجموعه راه اندازی می شد اما به لطف پیگیری های استانی این مکان ساخته شده است باید ذکر کرد که این مکان بدون اعتبارات دولتی ساخته شده است و دولت حتی یک ریال برای این مجموعه تخصیص نداده است و تماما با اعتبارات بخش خصوصی ساخته و تجهیز خواهد شد.

نماینده مردم کرمان و راور ابراز کرد : یکی از مشکلات اصلی ما بخش درمان ایثار گران و خانواده های انان است لذا به دنبال رفع منابع مالی و اعتباراتی هستیم که در این زمینه باید از دولت دریافت کنیم البته توافقاتی صورت گرفته است زیرا میزان بدهی دولت به این قشر ۱۴ میلیارد تومان بود که ۶ میلیارد آن به کرمان پرداخت شده است و بخش عظیمی از آن هنوز باقی مانده اشت .

وی افزود : اکثر ایثارگران برای درمان برخی از بیماری های خود مجبور به رفت و امد به تهران هستند لذا طی جلساتی که گذاشته شد و پیگیری های صورت گرفته مقررگردید تا اسایشگاهی برای این عزیزان در تهران نیز راه اندازی شود لذا با حمایت ویژه حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه در این خصوص ، انشاءالله به زودی تجهیز خواهد .

پور ابراهیمی به اقدامات اخیر درخصوص  حقوق و پرداخت های ایثارگران اشاره کرد و گفت :با پیگیری های صورت گرفته مقرر شده است بخشی از معوقات این عزیزان در نیمه دوم سال ۹۸ پرداخت شود که این تعهدات  بدهی شامل مبلغ بازنشستگی برخی از خانواده های شهدا بود .

وی در پایان خاطر نشان کرد : همه با هم اعم از  دولتی ، خصوصی  نمایندگان مردم و بنیاد شهید در کنار یکدیگر قرار گرفته ایم تا مشکلات جانبازان و خانواده های شهدا را رفع کنیم ، که این خدمات تنها برای ادای دینی است که در مقابل استقلال آزادی و امنیتی است به ما هدیه شده است و در سایه جان دادن اشخاص بزرگ و خاکی در دفاع از انقلاب به بار نشسته است .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar