سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۹۴۸۴
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸- ۰۰: ۱۳
سردار آسودی:
مسئول کانون پاسداران اهل قلم تاکید کرد: بسیج به لحاظ مالی نمی‌تواند گسترده کار کند اما باید روحیه و تفکر انقلابی را انتقال دهد.

به گزارش سرویس هنرمندان خبرگزاری بسیج، سردار محمد علی آسودی با اشاره به اینکه بسیج باید روحیه و تفکر انقلابی را انتقال و در هنرمندان بسیجی ایجاد تعهد کنند چرا که اگر هنرمند متعهد و دغدغه‌مند باشد به امید حمایت مالی نمی‌نشیند، در خصوص تعامل جشنواره پاسداران اهل قلم با بسیج هنرمندان بیان داشت: تا کنون با بسیج هنرمندان همکاری های خوبی داشته ایم. تعامل ما با سازمان در حوزه داوری در عرصه کتاب‌های ادبی، رمان، خاطره نویسی و زندگی نامه شهدا بوده است ولی اخیرا به سازمان پیشنهاد راه اندازی بسیج اهل قلم را داده‌ایم.

وی در ادامه نقش بسیج هنرمندان را در تغییر موازنه هنری کشور برجسته دانست و گفت: مقام معظم رهبری از نیروهای هنرمند انقلابی انتظار کارهای فاخر و برجسته دارند. بسیج به لحاظ مالی نمی‌تواند گسترده کار کند اما باید روحیه و تفکر انقلابی را انتقال و در هنرمندان بسیجی ایجاد تعهد کنند چرا که اگر هنرمند متعهد و دغدغه‌مند باشد به امید حمایت مالی نمی‌نشیند.

مسئول جشنواره پاسداران اهل قلم به نقش کانون‌های هنری در شناسایی افراد علاقمند و متخصص در زمینه‌های مختلف هنری و حفظ هنرمندان موجود از طریق ارتباط گیری با آنان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: طبق فرمایش رهبری جواب کار فرهنگی باطل را با کار فرهنگی حق باید داد و در اجرای کارهای فرهنگی باید کیفیت را مدنظر قرار دهیم و به دنبال ارائه گزارشات و آمار نباشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: