سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۸۶۵۹
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸- ۵۰: ۲۳
فرماندار سرخه گفت: برای ۶۲ پروژه عمرانی و اقتصادی حدود ۳۸ میلیارد و ۶۸۱ میلیون هزینه شده است.
به گزارش خبرگزاری بسیج در سرخه، علی مویدی زاده صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت به میزبانی فرمانداری سرخه ضمن بیان اینکه پروژه های قابلیت کلنگ زنی ۱۰پروژه در حوزه عمرانی و ۲ پروژه در حوزه اقتصادی می باشد اظهار کرد: برای این پروژه‌ها در مجموع ۷۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده که ۴۴میلیاردو ۳۰۰میلیون تومان مربوط به سال ۹۷ می باشد.
وی با اشاره با اینکه برنامه های متعددی در حوزه فرهنگی، اقتصادی پیش بینی شده که بیش از ۳۳ برنامه در طول هفته دولت به دستگاه های اجرایی اعلام شده است اظهار داشت: پروژه هایی که در هفته دولت در حوزه عمرانی توسط ۱۷ دستگاههای اجرایی افتتاح وبه بهره برداری می رسد ۶۰ پروژه است که در واقع ۳۱ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان می باشد وپروژه های اقتصادی هم ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان هزینه شده است که هر دو متعلق به سازمان صنعت ومعدن می باشد.
فرماندار شهرستان سرخه با بیان اینکه بیشترین پروژه متعلق به اداره کل راهوری وحمل و نقل جاده ای است که شامل ۳ پروژه بوده و ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است گفت: بعد آن بیشترین پروژها متعلق به منابع طبیعی ، جهاد کشاورزی و شهرداری سرخه است ومابقی دستگاهها به ترتیب در الویت قرار دارند .
مویدی زاده تصریح کرد: شرکت توزیع برق استان ۳ پروژه ، شرکت آب وفاضلاب شهری ۵ پروژه ،دانشگاه علوم پزشکی ۱ پروژه، اداره کل حمل و نقل و راهداری جاده ای ۳ پروژه، تجهیز دو خوابگاه دانشکده پیراپزشکی، مخابرات ۲ پروژه، منابع طبیعی ۲ پروژه، جهاد کشاورزی ۱۷ پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.
فرماندار سرخه افزود: آموزش وپرورش ۱پروژه، آبفای روستایی ۵ پروژه، بنیاد مسکن ۲پروژه، شهرداری ۴پروژه ، هواشناسی ۱پروژه، دهیاری های شهرستان در مناطق روستای ۵ پروژه، کمیته امداد ۱پروژه، میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری ۶، عشایری ۱پروژه، اوقاف امور خیریه ۱ پروژه و
صنعت ومعدن تجارت ۲ پروژه طرح های قابل افتتاح شهرستان سرخه را تشکیل می‌دهد.
فرماندار سرخه بیان کرد: دو پروژه مربوط به صنعت ، معدن و تجارت بالغ بر ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان می باشد که یکی مربوط به آسیا لنت ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و دیگری کود آلی در شهرک صنعتی سرخه ۳ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان است که با افتتاح این پروژه ها ۳۰ نفر مشغول به کار می شوند .
مویدی زاده عنوان کرد: دو موضوع که برای سرخه حائز اهمیت است یکی ایستگاه هواشناسی است که فردا باحضور مدیر کل افتتاح می شود و۴۰۰ میلیون تومان برای این کار هزینه شده است و دیگری ساختمان اداری شبکه بهداشت می باشد که تخریب شده بود واز روز چهارشنبه شروع به کار کرده است.
مویدی زاده با اشاره به اینکه مهمترین پروژه ، پروژه راه سازی بلوار سمنان به سرخه است گفت: این پروژه از طرف سرخه تجهیز شده با اعتبار سال جاری ۲۵ میلیارد تومان و سال بعد ۱۵ میلیارد تومان که در مجموع ۴۰ میلیارد تومان هزینه دارد و قراراست حداکثر ظرف یک سال آماده استفاده وترافیک شود .
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar