‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۸۵۰۵
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۸- ۵۳: ۰۷
مسئول تعلیم و تربیت حوزه فاطمیه میلاجرد درگفتگو با «بسیج»:
بیاتی گفت: برگزاری نشست های اخلاقی، معرفتی و تربیتی در حلقه های صالحین علاوه بر کیفی سازی حلقات، می تواند بهترین ابزار برای مقابله با فعالیت کانون های ضد اخلاق، معنویت و تربیت اسلامی در فضای مجازی و حقیقی باشد

به گزارش سرویس فرهنگیان خبرگزاری بسیج، زیبابیاتی مسئول تعلیم و تربیت در حوزه مقاومت بسیج فاطمیه در گفتگوی اختصاصی بابسیج از برگزاری نشستهای اخلاقی، معرفتی و تربیتی در حلقه های صالحین خبر داد و گفت: براساس فرمایشات امام خامنه ای(مد ظله) در بیانیه گام دوم انقلاب پیرامون افزایش اخلاق و معنویت اسلامی در جامعه و خانواده به ویژه در میان جوانان، برگزارکردن این نشست ها در حلقه های صالحین می تواند به نهادینه کردن اخلاق، معنویت و تربیت اسلامی در جامعه و خانواده کمک کند.

وی افزود:جامعه اسلامی ما برپایه اعتقادات اسلامی والهی بناشده است و اسلام دین اخلاق مدار است و جامعه و خانواده ها ی ایرانی از اخلاق و تربیت اسلامی گریزان نیستند؛ این در حالی است که برخی کانون ها در فضای حقیقی به ویژه در فضای مجازی سعی می کنند کشور ما واسلام را با چهره هایی ضد اخلاقی به جهان معرفی کرده و چهره هایی مثبت و قابل قبول از کشورهای غربی را به جوانان این مملکت معرفی کنند تا از این طریق بتوانند جوانان را به سمت کانون های ضد دین و اخلاق جذب کنند.

بیاتی نهادینه شدن فرهنگ اخلاق و معنویت را وظیفه همه ارگان های اسلامی و اجتماعی برشمرد وگفت: ارگان ها و نهاد های دولتی و اسلامی به ویژه بسیج، موظف بر اجرا و گسترش اخلاق و معنویت که در بیانیه گام دوم از آن سخن به میان آمده هستند.

وی اظهارکرد:دشمنان انقلاب و ایران اسلامی همواره درحال دسیسه وتوطئه چینی در حوزه های مختلف، به ویژه در مقوله اخلاق و معنویت بوده و ماشاهدهستیم در فضای مجازی شبکه های اجتماعی، کانال ها و کانون های ضد اخلاقی تیرهای زهرآلودخودرا سمت اعتقادات جوانان در جامعه اسلامی نشانه گرفته اند. و هدفشان گشترس بی بندو باری و بی اعتقادی در جامعه است تا از این طریق بتوانند به ضعیف شدن و از بین رفتن اعتقادات در جامعه ما کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد:مجموعه این حوزه به ویژه بخش صالحین در حوزه فاطمیه با تمام توان در گسترش فرهنگ، اخلاق و تربیت اسلامی تلاش می کند تا بتواند به یاری خداوند متعال جوانانی دین مدار، ولایت مدار و با اخلاق اسلامی تربیت کند تا بتواند حامی اسلام و انقلاب باشند .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar