سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۵۲۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸- ۰۴: ۱۳
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: تاکید مقام معظم رهبری برای ورود جدی جهادگران به مسائل کلان و موضوعاتی که نیاز به تفکر است بوده و از جمله مباحث این بیانیه که بر آن تاکید شده نقش آفرینی گروه های جهادی در گام دوم انقلاب است.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی استان در جمع خبرنگاران  با اشاره به دیدار اخیر تعدادی از جهادگران با مقام معظم رهبری که با حضور رئیس بسیج سازندگی کشور نیز همراه بود اظهار کرد: عمده موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد  برآیند پیگیری حرکت‌های جهادی، توسعه و پیشرفت فعالیت‌ها و عملکردی که بسیج در حوزه ایجاد گروه‌های جهادی، پشتیبانی و نقشی که در سایر دستگاه ها و نهادها دارد، بود.

 

وی افزود: بر اساس آنچه در جلسه مطرح شد و مقام معظم رهبری نیز بر آن تاکید داشتند توجه جدی بر کمیت گروه‌های جهادی علاوه بر کیفیت بود. چرا که از نظر ایشان اگر زمینه حضور جوانان بیشتری در گروه‌های جهادی فراهم شود زمینه تربیت نیروی انسانی که مورد نظر انقلاب و کشور است فراهم خواهد شد و برکات گوناگونی در زمینه‌های مختلف تربیت نیروی انسانی نیز برای کشور خواهد داشت.

 

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی بیان کرد: پس از این دیدار مقام معظم رهبری بیانیه‌ 9 بندی را نوشتند که در آن رویکرد فعالیت‌های جهادی و اینکه جهادگران در گام دوم انقلاب ورود جدی داشته باشند مورد تاکید قرار گرفته است.

 

هنری با بیان اینکه امروز گردهمایی بزرگ جهادگران در حرم عبدالعظیم حسنی برگزار خواهد شد، عنوان کرد: این همایش با حضور خود جوش و پرشور جهادگران خواهد بود.

 

وی اظهار کرد: در این همایش بیانیه قرائت خواهد شد و جهادگران به پیام مقام معظم رهبری لبیک خواهند گفت و برای عملیاتی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری برنامه ریزی خواهند کرد.

 

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: تاکید مقام معظم رهبری برای ورود جدی جهادگران به مسائل کلان و موضوعاتی که نیاز به تفکر است بوده و از جمله مباحث این بیانیه که بر آن تاکید شده نقش آفرینی گروه های جهادی در گام دوم انقلاب است.

 

هنری بیان کرد: مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب به نقش مهم جوانان در جامعه و تاثیر گذاری آنها اشاره کرده و تاکید داشته اند که کشور نیاز به جوانان و تربیت نیروهای جوان انقلابی، پای کار و توانمند برای ادامه مسیر انقلاب دارد.

 

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar