سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۵۰۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸- ۰۵: ۰۰
مسئول بسیج سازندگی سپاه آذربایجان شرقی در گفتگو با «بسیج»:
مسئول بسیج سازندگی سپاه آذربایجان شرقی اظهارداشت: شاخصه اصلی گروه‌های جهادی ایجاد روحیه مطالبه گری است چراکه حضور طیف‌های دانشجویی علاوه بر اقدامات عمرانی، از مسئولان دستگاه‌های مختلف نیز مطالبه گری می کنند.

محمد اسکندری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی،  افزود: نکته مهم گروه های جهاد همراهی و همکاری مردم با آنهاست چراکه تا حمایت و همکاری مردم نباشد، اثرگذاری جهادگران به طور کامل محقق نخواهد شد.

وی با اشاره به تقسیم بندی جهادگران خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی فعال به دو قسمت اصلی تقسیم می شوند، جهادگران جغرافیا محور که قبلا هدف را انتخاب کرده و به مدت سه تا پنج سال در محل مورد نظر مستقر می شوند و تمامی مشکلات عمرانی و اقتصادی منطقه را رصد کرده و طی این مدت به برطرف کردن آن‌ها مشغول می شوند.

اسکندری ادامه داد: بخش دیگری از گروه‌های جهادی، محله محور و خدمات رسان می باشند. به طوریکه این افراد در گروههای 5نفره تقسیم بندی شده و با همکاری با مسئولین پایگاه و مساجد، مشکلات محله را حل می کنند. خوشبختانه استقبال مناسبی هم از این طرح به عمل آمده و تمامی پایگاه‌های بسیج  در این مورد فعال هستند.

وی از اجتماع عظیم گروه‌های جهادی سراسر کشور خبر داد و گفت: این اجتماع سراسری چهارشنبه در حرم شاه عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار خواهد شد.

اسکندری اضافه کرد: اخیرا تعدادی از اعضای گروه‌های جهادی به دیدار رهبر انقلاب رفته و گزارشی از اقدامات خود را خدمت معظم له بیان داشتند و ایشان نیز با استقبال و تاکید بر حضور مستمر این جهادگران، پیامی را مرقوم داشته اند که در اجتماع سراسری جهادگران قرائت خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا افزود: پیام رهبر انقلاب نقطه عطفی برای بسیج سازندگی خواهد بود چراکه کارهای جهادی به همراه مطالبه‌گری در عرصه های مختلف همراه خواهد بود. 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar