سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۵۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸- ۲۰: ۲۳
در راستای اجرای آیین نامه چگونگی تشکیل و فعالیت شورای اصلاح طلبان، اعضای این شورا در آذربایجان شرقی با تشکیل جلسه ای رئیس و اعضای جدید هیأت رئیسه شورای اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی انتخاب شدند.

 

 به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی،  رابط کارگروه هماهنگی امور استان¬ها شورای اصلاح طلبان در این جلسه با بیان وظایف این کارگروه گفت: این کارگروه در راستای فعالیت شورای اصلاح طلبان وظیفه پیگیری تشکیل این شورا در سطوح استانی و شهرستانی را بر عهده دارد که در استان آذربایجان شرقی این مسئولیت بر عهده وی قرار گرفته است.
صادق بناب با اشاره به فعالیت این کارگروه ، ایجاد تمهیدات لازم جهت ارتباط شوراهای اصلاح طلبان استان ها را از جمله اهداف آن عنوان کرد و گفت خوشبختانه در استان آذربایجان شرقی 22 حزب فعال عضو شورای اصلاح طلبان استان بوده و از زمان تشکیل در راستای سیاست ها و مصوبات شورای اصلاح طلبان عمل کرده و در جایگاه خود ضمن فعال ساختن شورا در سطوح شهرستانی استان، پیرامون رخدادها و مسایل مختلف استان و نیز مباحث انتخابات فعال بوده است.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات دوره جدید فعالیت شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی اظهار داشت: با توجه به اتمام مهلت فعالیت هیأت رئیسه قبلی ، اعضای جدید هیأت رئیسه این شورا در استان آذربایجان شرقی شامل رییس، دو نفر نایب رئیس ، دو نفر دبیر با همدلی و رای اکثریت اعضا انتخاب شدند.
صادق بناب اضافه کرد: البته با توجه به پیش بینی فعالیت چهار کارگروه تخصصی با عضویت 5 نفر از اعضای شورا به منظور تسریع در فعالیت های شورای اصلاح طلبان روسای این کارگروه ها نیز به عضویت هیأت رئیسه در خواهند آمد.
وی کارگروه شهرستان ها، برنامه ریزی، ارزیابی و پایش، ارتباطات و رسانه را کارگروه های تخصصی شورای اصلاح طلبان  آذربایجان شرقی عنوان کرد و گفت: اعضای و روسای هریک از این کارگروه ها در جلسات آتی شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی با برگزاری انتخابات تعیین می شوند.

در راستای اجرای آیین نامه چگونگی تشکیل و فعالیت شورای اصلاح طلبان، اعضای این شورا در  آذربایجان شرقی با تشکیل جلسه ای که با حضور صادق بناب رابط کارگروه هماهنگی امور استان های شورای اصلاح طلبان برگزار شد، جعفر تقوي از حزب اتحاد ملت به عنوان رئيس، داود كهنمويي(به عنوان شخص حقیقی) و رسول ايمان زاده(نماینده انجمن اسلامی معلمان) به ترتيب به عنوان نواب اول و دوم رئیس، خاطره كليبری( نماینده مجمع زنان اصلاح طلب) و رامین دركالی (نماینده حزب همبستگی) به عنوان دبیران اول و دوم این شورا انتخاب کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar