سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۴۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸- ۰۲: ۱۰
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اجرای طرح «اعتلای بسیج» و شهید «بهنام محمدی» در مدارس هدف گفت: لازمه اجرای این طرح جذب نیرو و مربی خوب است و در غیر این صورت طرح زمین می‌ماند.

لازمه اجرای طرح «اعتلای بسیج» و شهید «بهنام محمدی» جذب نیرو و مربی خوب استبه گزارش سرویس بسیج دانش آموزی خبرگزاری بسیج از همدان، سردار مظاهر مجیدی در دوره آموزشی توانمندسازی مربیان تربیتی دوره امام محمدباقر(ع) که در دو سطح مقدماتی و تکمیلی به مدت دو روز در دانشگاه امام حسین(ع) برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد ماه ذی الحجه اظهارداشت: حج دو جنبه سیاسی و معنوی دارد.

وی گفت: معنوی از این بعد که وقتی انسان به آنجا می‌رود و اعمال را انجام می‌دهد قیامت یاد انسان می‌افتد و سیاسی از این بعد که شاید خداوند در حق شیعیان حضرت علی(ع) این عنایت را کرده است.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تصریح کرد: باید به خود ببالیم که دین ما یک دین پویا، زنده و سیاسی است.

وی با بیان اینکه شهید «سعید اسلامیان» به عنوان شهید شاخص سال ۹۸معرفی شده است، ابراز داشت: شهید «اسلامیان» جزء نادر فرماندهانی بود که عالمانه و شجاعانه کار می‌کرد و در درگیری با گروهک منافقین به شهادت رسید.

سردار مجیدی تصریح کرد: شجره طیبه صالحین که یک دهه را ما پشت سر گذاشتیم و توانستیم در پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت و اقشار۲۲گانه صالحین را تا حدودی عملیاتی کنیم و نتایج آن را دیدیم.

وی با بیان اینکه سهمی از صالحین برای حوزه علمیه جذب شده است، خاطرنشان کرد: اگر ما بتوانیم روی حلقات صالحین توجه کنیم و زمینه و بستر برای جذب روحانیون در حوزه فراهم کنیم مؤثر خواهد بود.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه طرحی به نام «اعتلای بسیج» و طرح شهید «بهنام محمدی» در مدارس هدف وجود دارد که پایه این طرح اگر بخواهد مطرح شود این است که از مربیان خوب استفاده کنیم، گفت: لازمه اجرای این طرح جذب نیرو و مربی خوب است و در غیر این صورت طرح زمین می‌ماند.

وی در ادامه افزود: مقام معظم رهبری در دو سه سال گذشته کلید واژه‌ای را مطرح می‌کند که نگاه فرامنطقه‌ای و جهانی داشته و تمدن نوین اسلامی را نام می‌برند و در آینده نزدیک این اتفاق خواهد افتاد و در هیچ کشور دیگری ما زمینه برای آن رسالت بزرگ پیدا نمی‌کنیم.

سردار مجیدی با بیان اینکه باید این دوره را با نگاه بازتری بنگریم، یادآور شد: باید آن قدم بزرگ را برداریم و فرمایش رهبری را گوش دهیم تا به نظام نوین جهان اسلام که هنوز با آن فاصله داریم، برسیم.

وی با اشاره به اینکه این کار بسیار اهمیت دارد، گفت: روزی حضرت مهدی(عج) ظهور خواهد کرد و جامعه باید آمادگی لازم را داشته باشد و برای اینکه این اتفاق بیفتد مسئولیت ما سنگین‌تر است که خود را آماده کنیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در پایان عنوان کرد: وقتی خود را اصلاح کردیم حتما آن قدم بزرگ را برداشتیم که می‌خواهیم نیروی تراز انقلاب و بر اساس بیانات رهبری جوان مؤمن و انقلابی پای کار تربیت کنیم.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar