سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۳۳۴۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸- ۰۲: ۱۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان؛
حجت الاسلام حسینی دیباجی گفت : بسیج نباید در انتخابات جهت گیری خاصی داشته باشد و بسیج فارغ از جهت گیری انتخاباتی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، حجت الاسلام سید محسن حسینی دیباجی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در همایش فرماندهان حوزه های بسیج محلات استان سمنان با بیان اینکه بسیج نباید در انتخابات جهت گیری خاصی داشته باشد و بسیج فارغ از جهت گیری انتخاباتی است گفت : باید در انتخابات شاخص ها به صورتی به مردم معرفی شود که انتخاب اصلح و درست برای همگان صورت گیرد و بسیج نیز از این قائده مستثنی نیست و این امر جز با بصیرت افزایی میسر نمی شود.
وی با بیان اینکه مساجد محل گرامیداشت و زنده نگه‌داشتن شعائر الهی است افزود : حوزه های بسیج باید در مساجد باشند و فرماندهان هر حوزه باید با مساجد و امامان جماعت آن مسجد ارتباط و تعامل داشته باشند.
حجت الاسلام حسینی دیباجی با اشاره به اینکه نهضت اسلامی كه امام راحل(ره) پرچمدار آن بود از مسجد آغاز شد تصریح کرد : برنامه هایی که در مساجد برگزار می شود باید با حضور بسیجیان و فرماندهان حوزه در آن برنامه ها همراه باشد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و با بیان اینکه امام جماعت رکن اصلی و مدیر مسجد است گفت : فرماندهان حوزه مقاومت بسیج علاوه بر اطلاعات کامل از مساجد حوزه خود باید با هیئت امناء مساجد ارتباط خوبی نیز داشته باشد و در این مسیر از کارایی و اثرگذاری امامان جماعت نیز غافل نشوند.
وی با اشاره به اینکه فرماندهان حوزه مسئولان بصیرت افزایی سیاسی پایگاه خود نیز هستند افزود : در طرح شهید کمالی هر پایگاهی باید در ماه دو نشست سیاسی بصیرت افزایی برگزار کند و هر پایگاه با دعوت از اساتید برجسته در جهت شناساندن مسائل سیاسی روز و جهت گیری عاقلانه و مومنانه در مباحث سیاسی گام بردارد.
حجت الاسلام حسینی دیباجی با اشاره به اینکه هر پایگاه بسیج باید یک هادی سیاسی و یک مربی عقیدتی داشته باشد تصریح کرد : یکی از عوامل موفقیت و رشد پایگاه ها مقاومت بسیج برگزاری نشست بین فرماندهان حوزه ها و پایگاه های بسیج و انتقال تجربیات است و در این باید باید تجربیات موفق را بومی سازی کرده و در اختیار همه فرماندهان قرار داد.
در پایان سرهنگ پاسدار منصور شوقانی جانشین سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان نیز با تاکید براهمیت فعالیت بسیجیان در حوزه مقاومت بسیج محلات گفت: بسیج محلات در همه حال محور مقاومت و وحدت در محلات بوده و هست و باید به عنوان یک مرجع سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و... برای اهالی منطقه خود باشد.

بسیج در مسیر بصیرت افزایی و فارغ از جهت گیری انتخاباتی

بسیج در مسیر بصیرت افزایی و فارغ از جهت گیری انتخاباتی

بسیج در مسیر بصیرت افزایی و فارغ از جهت گیری انتخاباتی

بسیج در مسیر بصیرت افزایی و فارغ از جهت گیری انتخاباتی

بسیج در مسیر بصیرت افزایی و فارغ از جهت گیری انتخاباتی

بسیج در مسیر بصیرت افزایی و فارغ از جهت گیری انتخاباتی

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar