سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۳۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸- ۳۲: ۱۴
در اولین نشست شورای تخصصی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور مطرح شد:
اولین جلسه شورای تخصصی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور با موضوع بررسی آخرین وضعیت فرهنگی بسیج اساتید، به ریاست دکتر علی مرادزاده و با حضور اعضای شورای تخصصی در محل سالن شهید شهریاری سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، در این نشست دکتر مرادزاده معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج اساتید ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های دکتر دارا و همکارانشان برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون در مسئولیت جدید نمود و به طرح موضوع  نشست پرداخت. 

مرادزاده ضمن اشاره به ماموریت‌های کلان سازمانی در معاونت فرهنگی بر لزوم  فرهنگ‌سازی و ایجاد جذابیت مضاعف و منزلت‌افزایی برای توسعه سازمانی اعضای بسیج اساتید « تشکیل بسیج ده‌ها میلیونی»؛ مقابله با جنگ نرم و جنگ شناختی دشمن با تلاش مستمر برای تولید قدرت نرم و عمق بخشی داخلی انقلاب اسلامی که باید خروجی همه برنامه‌ها و فعالیت‌ها باشد؛ تاکید کرد.

وی کارکرد فرهنگی این جلسات را تبادل اخبار و رویدادهای مهم دانشگاه‌ها برای اشراف جامعه خبری و تحلیلی و هم افزایی در این زمینه؛ انتقال تجربیات و برجسته ساختن الگوها و برنامه‌های موفق؛ انجام کارهای مشترک مانند تهیه نقشه راه فرهنگی بسیج اساتید و اساتید بسیجی و زمینه‌سازی برای تولید محصولات فرهنگی و منتشر ساختن آنها جهت تأثیرگذاری بر افکار و رفتار مخاطبان عنوان کرد.

 معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور در ادامه بر ضرورت ایفای نقش فعال‌تر در مناسبت‌های انقلابی؛ افزایش برنامه‌های روشنگری و گفتمان‌سازی فرهنگی در سطح دانشگاه‌ها به ویژه پیرامون «تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، جهاد فرهنگی و نرم‌افزاری، انقلابی‌گری، فرهنگ و گفتمان مقاومت و رونق تولید و...» و شناسایی مسائل اصلی و مبتلا به دانشگاه‌ها و ارائه راه‌حل علمی و عملی و استفاده مدل تحلیلی کلان در بررسی مسائل فرهنگی «روش حل مسائلی» تاکید کرد.

در پایان اعضای جلسه با اظهار نظر پیرامون موضوعات مطرح شده دیدگاه‌های خود را بیان داشتند.

پیگیری مصوبات نشست اهواز و لزوم انجام توافقات انجام شده و ارائه گزارش اقدامات انجام شده، فعال ساختن جلسات شورای فرهنگی کانون دانشگاه یا کارگروه تخصصی فرهنگی در کانون‌‍‌ها برای رصد و بررسی وضعیت دانشگاه‌ها (معطوف به اساتید) و بررسی‌های کارشناسی پیرامون موضوعات این جلسه، استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود اعم از اساتید بسیجی و سایر اساتید و پژوهشگران، و دعوت از پژوهشگران و صاحب‌نظران جهت ارائه بحث در خصوص موضوع جلسات از مصوبات این نشست عنوان شد

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar