سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۹۹۰۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸- ۱۸: ۰۹
دانشجوی بسیجی حاضر در طرح ولایت کشوری تأکید کرد:
یک فعال دانشجویی حاضر در طرح ولایت گفت: مسئولیت پذیری در بین جوانان برای ساختن کشوری آباد و پیشرفته در گام دوم انقلاب در طرح ولایت بسیار نمود دارد.

فاطمه حاج جعفری دانشجوی برتر بسیجی و شرکت کننده در طرح ولایت کشوری در گفتگویی اختصاصی با خبرگزاری بسیج استان مرکزی ؛ با اشاره به اینکه طرح ولایت به صورت ریشه‌ای و مبنایی اهداف عالی را روشن و تبیین می‌کند گفت: همه پایه های اسلامی در طرح ولایت وجود دارد و به نوعی گوشه ای از اهداف عالی بسیج در این طرح عملیاتی می شود.

این دانشجوی برتر بسیجی طرح ولایت با بیان اینکه یکی از مزیت های طرح ولایت همپوشانی در مسائل مطرح شده در طرح با سرفصل های رشته علوم و حدیث است افزود: شیوه و تدریس اساتید برجسته و مجرب و از همه مهمتر روش مباحثه ای که در طرح ولایت به کار گرفته می شود مباحث را به طور پخته تری در ذهن دانشجو جا می اندازد.

این فعال دانشجویی با تأکید بر اینکه نگاه تخصصی طرح ولایت به مسائل دینی به طور برجسته است گفت: دانشجویان پس از طی کردن دوره طرح ولایت دارای اندیشه های بسیار تقویت شده ای هستند که قابلیت پاسخگویی به بسیاری از شبهات روز را دارند.

حاج جعفری ایجاد انگیزه در انجام کارهای فرهنگی را از دیگر مزیت های طرح ولایت دانست و بیان داشت: امروز که دشمن با جنگ فرهنگی در دانشگاه ها قصد ضربه زدن به دانشجویان را دارند بچه های طرح ولایت با ایده پردازی کارهای خودجوش فرهنگی می توانند تحولات عظیمی در دانشگاه ها به وجود بیاورند.

وی با بیان اینکه مسئولیت پذیری کردن جوانان از دیگر مزیت های طرح ولایت است گفت: مسئولیت پذیری در بین جوانان برای ساختن کشوری آباد و پیشرفته در گام دوم انقلاب که از تأکیدات مقام معظم رهبری است در طرح ولایت بسیار نمود دارد.

این دانشجوی برتر بسیجی طرح ولایت در پایان خاطر نشان کرد: دانشجویان اگر بتوانند ابتدا خودشان را از نظر مسائل معرفتی و عقیدتی تجهیز کنند می توانند در حل بسیاری از مسائل و مشکلات محیط پیرامون خود را یاری دهند و طرح ولایت با زندگی همگانی در کنار سایر دانشجویان انقلاب خودسازی ویژه ای در بین همه شرکت کنندگان ایجاد می کند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar