سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۹۲۲۱
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸- ۰۵: ۲۳
بسیج جامعه پزشکی در روستا‌های محروم بخش دیشموک در زمینه پزشکی، دندانپزشکی، مامایی، پرستاری و مشاوره‌ای خدمات رسانی کردند.
بسیج جامعه پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در روستا‌های محروم بخش دیشموک در زمینه پزشکی، دندانپزشکی، مامایی، پرستاری و مشاوره‌ای با جامعه هدف ۳ هزار نفری خدمات رسانی کردند.
قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گفت:از یک ماه گذشته با همکاری و ایجاد تفاهم نامه بین کمیته امداد، سپاه فتح و علوم پزشکی استان مقرر شد که تیم‌هایی برای خدمات رسانی به منطقه دیشموک اعزام شوند.
وی افزود:ده تیم از امروز صبح تا فردا بعد از ظهر در قالب اقدامات پیشگیرانه در حوزه بهداشت محیط و تغذیه، مامایی، مشاوره‌های روان پزشکی برای افراد مورد هدف ارائه می‌شود.
مبشری از ویزیت بیماران در زمینه‌های فوق خبر داد و گفت: به بیماران روستا‌های دیشموک خدمات بهداشتی و درمانی با حضور متخصصین و پزشکان مجرب از صبح تا الان ارائه گردیده و این برنامه تا فردا عصر ادامه دارد.
مدیرکل کمیته امداد استان از همکاری سپاه فتح استان در قالب تیم دندانپزشکی خبر داد و اظهار کرد:سپاه فتح خدمات بهداشتی و دندانپزشکی در بیش از ۳۰ روستای بخش دیشموک با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ارائه داد که بیمارانی که نیاز به ارجاع به متخصص داشته باشند به صورت رایگان ارجاع داده می‌شوند.
وی گفت: سپاه فتح استان و کمیته امداد در زمینه‌های اشتغال، ساخت مسکن مددجویی و خدمات دهی بهداشتی با هم همکاری دارند که در آینده نزدیک خدمات مسکن به بهره برداری می‌رسد.
مبشری از خدمات دهی بسیجیان تقدیر کرد و با اشاره به مشکلات زیرساختی بخش دیشموک گفت:منطقه دیشموک منطقه‌ای بکر و دست نخورده است که جا دارد مسئولین نهادها، محرومیت‌های بخش دیشموک را ببینند و زمینه رشد این منطقه را فراهم کند.
مدیرکل کمیته امداد استان از جوانان دیشموکی جهت ارائه راهکار و مطالبه گری از مسئولین دعوت کرد و افزود:از جوانان این منطقه خواهانم که در زمینه‌های برون رفت بخش دیشموک از مشکلات راهکار ارائه دهند و از مسئولین مختلف جهت پیشرفت منطقه مطالبه گر باشند تا با مشارکت مردم زمینه رشد اقتصادی و بهداشتی مردم را فراهم کنیم.
گفتنی است بسیجیان جامعه پزشکی به صورت جدی و پیگیر به خدمات رسانی در بخش دیشموک مشغول هستند و مردم بخش دیشموک رضایت خود را از حضور این مسئولین و بسیجیان جهت برطرف کردن مشکلات آنان اعلام کردند.
همچنین علی ساداتی مسئول بسیج جامعه پزشکی استان گفت: ۵۰ نفر پزشک، ماما، پرستار، دندانپزشک و روانشناس جهت خدمات رسانی در زمینه‌های پزشکی، درمانی، دندانپزشکی، بیمار‌های زنان و آسیب‌های اجتماعی به همراه سایر ادارات همراهی کردند.
وی از همکاری شبکه‌های دنا، افق و مستند جهت پوشش گسترده این برنامه خبر داد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar