سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۸۵۴۴
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸- ۳۴: ۱۸
معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود و فرمانده پایگاه بسیج این دانشگاه با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهرود دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، معاونت فرهنگی و فرمانده پایگاه بسیج کارمندی باب الحوائج دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با فرمانده سپاه ناحیه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که مسئولین بسیج دانشجویی شاهرود نیز حضور داشتند در خصوص اردو‌های جهادی بسیج دانشجویی و فعالیت‌های این تشکل در دانشگاه آزاد و همکاری در راستای برنامه‌های هدفمند فرهنگی در دانشگاه با همکاری بسیج بحث و تبادل نظر شد.
سرهنگ پاسدار جواد عبیری فرمانده سپاه شاهرود در این نشست با تقدیر از زحمات انجام شده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در راستای رشد علمی و فرهنگی دانشجویان و توجه به اهمیت موضوع فرهنگ در نهاد دانشگاه بر تعامل و همکاری بیش از پیش بسیج با دانشگاه تاکید و بر همراهی و همکاری در این زمینه تصریح کرد.
حجت الاسلام احمد نظری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود نیز در این نشست با تاکید بر تعامل و همکاری با بسیج در زمینه‌های مختلف در راستای ارتقا سطح فرهنگی و معرفتی و بصیرتی دانشجویان و کارکنان و اساتید دانشگاه بر تعامل و همکاری در راستای امورات فرهنگی تاکید و بر حمایت از بسیج دانشجویی و کارمندی در این دانشگاه تاکید کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar