سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۸۵۳۵
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸- ۵۶: ۱۷
معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در گفت و گو با شاتا خبرداد ؛
معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از انعقاد 25 قرارداد همکاری در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید خبرداد.
 

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمدرضا عبدالهی در گفت و گو با خبرنگار شاتا افزود: در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید که از 27 تا 30 تیرماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی با حضور 220 شرکت برگزارشد، بیش از 130 تفاهم نامه بین شرکت های تولید کننده و متقاضیان مختلف امضا شد.

او با اشاره به استقبال چشمگیر و خارج از انتظار شرکت کنندگان و بازدید کنندگان از نمایشگاه گفت: در 3 روز برگزاری نمایشگاه بیش از 3 هزارو 306 مذاکره برای ساخت داخل انجام شده است.

عبدالهی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان از حضور در این نمایشگاه رضایت کامل داشتند توضیح داد: در نخستین نمایشگاه تولیدکنندگان و متقاضیان در بخش های صنایع خودرو و قطعات، لوازم خانگی و لوازم غیر فلزی، مخابرات، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی،صنایع دریایی، صنایع معدن فلزی و غیر فلزی از 21 استان کشور حضور داشتند.

او به حضور بیش از 220 شرکت و تشکل در این نمایشگاه اشاره و تاکید کرد:41 درصد از فضای این نمایشگاه به صنعت خودرو و قطعات آن اختصاص داشت.
همچنین صنایع مربوط به مخابرات 14 درصد، صنایع معدنی 11 درصد، لوازم خانگی فلزی و سازمان ها و نهاد ها 10 درصد و نفت، گاز و پتروشیمی 3 درصد از مساحت نمایشگاه را به خود اختصاص داده بودند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar