سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۸۵۲۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸- ۲۱: ۰۹
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی:
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب نباید به صورت تئوری بررسی شود بلکه باید در تصمیم‌گیری‌ها لحاظ شود.

 حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در ارومیه، اظهار کرد: سکوت در برابر حمله آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران نشان دهنده مظلومیت جمهوری اسلامی در منطقه بود و امروز جواب قاطع و انهدام پیشرفته ترین پهپاد متجاوز و جاسوسی آمریکا حاکی از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه است.

وی با بیان اینکه حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی همواره از تاکیدات رهبر معظم انقلاب بوده است، ادامه داد: اشتباه راهبردی محمد مرسی باعث سرکوب انقلاب مردم مصر شد و یک حرکت اشتباه و استراتژیک همه دستاوردهای انقلاب مصر را به تهدید تبدیل کرد.

این مسوول خاطرنشان کرد: با مقایسه دیروز و امروز انقلاب اسلامی می توان ذلت و خواری آمریکا را در مواجهه با ملت بزرگ ایران شاهد بود و این موضوع نتیجه تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب در برابر تمام دسیسه های شیطانی غرب می باشد.

سرایی ادامه داد: یکی از سیاست های فعلی آمریکا بازسازی قدرت از طریق ابزارهای سازمان ملل و حقوق بشر و همچنین تثبیت رژیم صهیونیستی است.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان اظهار کرد: فرسایش غیرمستقیم جمهوری اسلامی ایران و ایجاد درگیری در دنیای اسلام و اداره و مدیریت کردن گروه های تروریستی از دیگر سیاست های آمریکا در منطقه است.

وی گفت: جزیره ای عمل نکردن و اتحاد در برابر دشمن از وظایف رسانه ها در دفاع از انقلاب اسلامی است و از ظرفیت فضای مجازی باید برای دفاع از انقلاب اسلامی استفاده شود.

این مسوول گفت: وظیفه امروز مدیران نظام کادر سازی در طراز انقلاب است و این موضوع بایستی در دانشگاه ها و حتی مدارس پیگیری و اجرایی شود.

سرایی خاطرنشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب نباید فقط به صورت تئوری باشد و وظیفه همگان عملی کردن این بیانیه در راستای اهداف بلند انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: