سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۷۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸- ۲۳: ۱۳
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور خبر داد
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور از بازسازی و بهسازی 10 هزار مدرسه به همت گروه‌های جهادی در سرتاسر کشور خبر داد.

بازسازی و بهسازی 10 هزار مدرسه به همت گروه‌های جهادیبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، محمد زهرایی در جمع جهادگران اظهار داشت: بازسازی و بهسازی 10 هزار مدرسه به همت گروه‌های جهادی در سرتاسر کشور صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه طرح اعتلای جهادی بسیج در دو سطح جغرافیا محور و محله محور صورت می‌گیرد، عنوان کرد: گروه‌های جهادی باید بتوانند بعد از حضور همه جانبه در منطقه هدف فعالیت خود؛ از  مشارکت مردم برای آبادانی منطقه و محله زندگی خود استفاده کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه کشور ما یک کشور حادثه‌خیز است،  به دنبال تشکیل گروه‌های جهادی واکنش سریع هستیم تا در زمان بحران بتوان از آنها به نحوه احسن استفاده کرد .

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه‌ای با سازمان نوسازی مدارس کشور در حال تدوین است که  ۱۰ هزار مدرسه در اختیار بسیج قرار گیرد تا با مشارکت گروه‌های جهادی بتوانیم به بهسازی و نوسازی مدارس در نقاط محروم کشور کمک کنیم.

وی با اشاره به تهیه سند نوسازی جریان جهادی در کشور بر مبنای گام دوم انقلاب بیان داشت:  در این سند در صدد هستیم تا نقش گروه‌های جهادی را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تدوین کنیم.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar